Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Podróże

Zgłoś nadużycie #21 11 marca 2019, 9:39

jannka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Uwielbiamy podróżować. Lubimy zwiedzać, odrywać nowe miejsca oraz poznawać ciekawych ludzi i ich kulturę. Dlatego jak tylko mamy okazję to podróżujemy.

Zgłoś nadużycie #22 19 marca 2019, 13:34

wolly avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Na blogu Inside Yoyr Life znalazłem kilka artykułów na temat Turcji. W tym roku dużo się mówi o wczasach w Turcji zwłaszcza o locie balonem nad Kapadocją. Nigdy nie byłem w Turcji. Zawsze kojarzyli mi się z krajem Arabskim, a podobno tak nie jest. Zaciekawiła mnie Turcja antyczna i tereny Kapadocji http://www.insideyourlife.pl/2019/03/tanie-wakacje-turcja-centralna.html . Mistyka dotycząca Derwiszów i tego jak w 100 lat Turcja stałą się krajem cywilizowanym. Czy ktoś z was leciał balonem nad Kapadocją?

Zgłoś nadużycie #23 20 marca 2019, 15:41

jannka avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
My również uwielbiamy podróżować. Jeśli jest taka możliwość to wyjeżdżamy kilka razy w roku, dlatego często szukamy tanich wczasów, aby nie musieć przepłacać. Czasami jeździmy z biurem podróży, mamy jedno sprawdzone: https://www.europol.com.pl/, z którym na wakacjach byliśmy już kilka razy. Czasami też zdarzają się wyjazdy, które organizujemy sami. Wszystko zależy od czasu i chęci.

Zgłoś nadużycie #24 8 czerwca 2019, 10:02

olkawwqa avatar Posty: 184 Podziękowania: 0
Jeśli uwielbiacie podróżować, to koniecznie musicie zerknąć na stronie https://www.clickandgo.pl/destinations/city-breaks/lisbon aby sprawdzić, jak wygląda oferta tanich i dobrze zorganizowanych wycieczek. Są teraz tanie loty lizbona, więc może ta stolica Portugalii Was zainteresuje.