Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Podróże

Zgłoś nadużycie #41 9 stycznia 2020, 16:15

Wycieczkowa avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Podróże małe i duże? Dla mnie każda wycieczka jest na miarę złota :) uwielbiam zwiedzać nowe miejsca, a przy tym je fotografować. Warsztaty astrofotografii to dla mnie ogromna szansa :) a oferta na stronie https://light-guides.pl/astrofotografia-bieszczady/ zbudza moje zainteresowanie :)

Zgłoś nadużycie #42 26 stycznia 2020, 21:40

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jak jest u was z wiarą o mitach dotyczących podróży? ja do niedawna rozmyślałem nad trójkątem bermudzkim i nad tym co się kryje za jego tajemnicą. Wiele ciekawych rzeczy wyczytałem tutaj https://www.startparking.pl/blog/tajemnice-trojkata-bermudzkiego-mit-czy-fakt/ polecam się zapoznać.

Zgłoś nadużycie #43 1 marca 2020, 17:09

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
My preferujemy mniejsze odległości. Podróżujemy zawsze całą rodziną, z dzieckiem, więc Polska póki co nam wystarcza. Raz już byliśmy w Zalesiu Mazury i w tym roku znowu odwiedzimy te miejsce. Wykupiłam już w ofercie first minute pakiet wakacje z dziećmi na Mazurach 2020 i tam jest moc zaplanowanych aktywności. Już poznałam się z ich animatorami i mam do nich pełne zaufanie, więc bez problemu powierzę im moje dziecko, co więcej synek sam chętnie się z nimi bawił jak tam ostatnio byliśmy. Tam można i wypocząć w spokoju i aktywnie, popływać w basenie, pójść na zabieg w spa, czy iść z maluszkiem do nimi zoo, czeka na nas wspaniała zabawa, polecam.

Zgłoś nadużycie #44 9 marca 2020, 0:56

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Super biuro podróży to TUI Centrum Podróży Poznań http://tui.poznan.pl/ Mega dobre biuro podróży, mają świetną ofertę, ciekawe programy wycieczek i całkiem rozsądne ceny. Byliśmy z nimi w kilku miejscach na świecie i zawsze te wyjazdy były bardzo udane. Koniecznie sprawdźcie sobie ich ofertę.

Zgłoś nadużycie #45 20 marca 2020, 15:48

paluch686 avatar Posty: 172 Podziękowania: 1
Podróże małe i duże... ale czy te małe są gorsze od tych dużych? Nie każdy może sobie pozwolić na pełne 2 tygodnie leniuchowania. Fajną opcją jest chociaż weekend w spa. Można się wyciszyć, odpocząć i zaznać fantastycznych masaży :D Osobiście polecam https://bristolbusko.pl/

Zgłoś nadużycie #46 6 maja 2020, 18:19

Szrutka avatar Posty: 187 Podziękowania: 0
Ja to już nie mogę się doczekać tego aż wyruszymy całą rodziną na wycieczkę :) Bardzo lubimy jeździć na rowerach więc planuj też zainwestować w bagażniki samochodowe od http://www.amos.auto.pl Fajna rzecz, zapoznajcie się z ofertą tego polskiego producenta.