Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pogrzeb

Zgłoś nadużycie #21 30 grudnia 2019, 23:04

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Co do samego pogrzebu to firma która go przeprowadza nie może być z pierwszej łapanki. Jak nie chcesz czuć się naciągnięty to polecam Ci skorzystać z pomocy domu pogrzebowego jakim jest https://www.elizjum-warszawa.pl/ Jest to napewno dobre rozwiazanie pod kątem profesjonalizmu tejże firmy.

Zgłoś nadużycie #22 8 stycznia 2020, 9:14

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Zmarł mój daleki kuzyn. Był osobą samotną, więc na mnie spadł obowiązek zorganizowania pogrzebu. Nie miałem pojęcia, jak się do tego zabrać. Na szczęście trafiłem na wyjątkową firmę pogrzebową w Nowej Rudzie www.pogrzeby.nowaruda.pl. Pracownicy firmy okazali się pomocni w załatwieniu wszystkich formalności. Zorganizowali od A do Z całą uroczystość pogrzebową.

Zgłoś nadużycie #23 10 stycznia 2020, 14:20

Romet avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Nam w podobnym przypadku, tyle że przy śmierci kuzyna, pomógł zakład https://lemanczyk.com.pl/ Zajęli się wszystkim formalnościami, wyjaśnili co i jak. Mogliśmy liczyć na ich pomoc ale także wsparcie w tym trudnym czasie. Pełen profesjonalizm, przygotowali całą ceremonię tak, jak tego chcieliśmy. A do tego to pełni empatii i zrozumienia ludzie, którzy wiedzą jak rozmawiać z bliskimi osoby zmarłej, pogrążonymi w żałobie.

Zgłoś nadużycie #24 13 stycznia 2020, 21:44

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Śmierć nigdy nie jest przyjemną rzeczą. Nic na to jednak nie jesteśmy w stanie poradzić. Jedyne co możemy, to nigdy nie zapomnieć o zmarłym i zrobić wszystko, by jego dusza została zbawiona, a umożliwiają to między innymi ceremonie takie jak prowadzi Maria Bucardi https://mariabucardi.pl/pl/c/Ceremonie-ONLINE/68 ale również modlitwa w domu.

Zgłoś nadużycie #25 20 stycznia 2020, 14:30

maia avatar Posty: 48 Podziękowania: 2
My na pogrzebie dziadka byliśmy w Warszawie i już tam na miejscu znaleźliśmy kwiaciarnię ARKADIA http://www.arkadia-kwiatynapogrzeb.pl/i tam zamówiliśmy wiązanki, bo wieźć żywe kwiaty taki kawał to nie jest dobry pomysł. Naprawdę dobrze się spisali, wiązanki były piękne, eleganckie i takie jak chcieliśmy, do tego w dobrej cenie, polecam.

Zgłoś nadużycie #26 21 stycznia 2020, 16:44

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Ze Szczecina z kolei godny zaufania, pomocny zakład pogrzebowy to Orkus https://www.orkus.com.pl Byli bardzo pomoc, wszystko zorganizowali jak należy, bardzo nas tym odciążyli (załatwili nawet konieczne formalności urzędowe). Wykonują tez nagrobki bo to również zakład kamieniarski.

Zgłoś nadużycie #27 22 stycznia 2020, 13:08

rynn avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Nam przy organizacji pogrzebu pomógł dom pogrzebowy Hades z Białej Podlaskiej,świetnie nam doradzili, bardzo dobrze zajęli się zmarłą babcią. Ciężko mówić teraz o kosztach, ale u nich cenowo wyszło korzystnie, polecam.

Zgłoś nadużycie #28 24 stycznia 2020, 21:48

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
U nas ostatnio pogrzeb organizował zakład pogrzebowy Concordia z Gdyni https://www.pogrzebyconcordia.pl/ Zakład bardzo solidny, dobrze wszystko zorganizowali no i kredytowanie zasiłku pogrzebowego bardzo się przydało, tako jak to, że sami skompletowali wszystkie dokumenty urzędowe, bardzo nas to odciążyło.

Zgłoś nadużycie #29 29 stycznia 2020, 16:55

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Zakład pogrzebowy https://nekropolis.com.pl/ jest według mnie najlepszy na terenie Warszawy. Firmę prowadzi już od wielu lat jedna z rodzin.

Zgłoś nadużycie #30 3 lutego 2020, 8:57

mirkla avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
Dobrze znać jakiś zakład pogrzebowy z okolicy, który jest uczciwy i ma kompleksowe usługi, dlatego od siebie polecam zakład pogrzebowy ARKADIO ze Środy Wielkopolskiej https://www.zakladpogrzebowysroda.pl/oferta. Nam bardzo pomogli z pogrzebem dziadka i zajęli się wszystkim super, polecam.