Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pogrzeb

Zgłoś nadużycie #41 2 kwietnia 2020, 19:30

xbauch xbauch awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Dziękuje za wszystkie polecenia... jest to dla mnie ciężki czas.

Zgłoś nadużycie #42 7 kwietnia 2020, 11:36

alinaer avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
U nas ostatni pogrzeb w rodzinie był 2 miesiące temu, zmarła moja ciocia, a jako, że nie miała własnej rodziny, to my zajęliśmy się wszystkim. Z ciocią byliśmy blisko, to była straszna tragedia, dlatego jestem bardzo wdzięczna z pomocy i wielkiego zrozumienia jakim wykazali się pracownicy domu pogrzebowego KARAWAN Tomasza Kondej https://www.karawankondej.pl/uslugi/uslugi-pogrzebowe w Józefowie. Świetnie zajęli się wszystkimi czynnościami pogrzebowymi, maja doświadczenie w branży i są bardzo rzetelni, polecam.

Zgłoś nadużycie #43 16 kwietnia 2020, 19:08

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Co do Zakładów pogrzebowych to z całą pewnością warto będzie się zainteresować ofertą jaką jest https://www.elizjum-warszawa.pl/ znajdziesz tutaj profesjonalny team który podchodzi do swojej pracy bardzo rzetelnie i skrupulatnie wykonuja swoja pracę.

Zgłoś nadużycie #44 4 maja 2020, 17:52

wirer avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Pogrzeb mojego dziadka organizował zakład pogrzebowy Arkadio w Środzie Wielkopolskiej https://www.zakladpogrzebowysroda.pl/oferta i mogę ich śmiało polecić. Wykazali się ogromną doza zrozumienia w tak trudnym dla nas czasie, obsługa jest świetna, wszystko zorganizowali sami, w dodatku w dobrej cenie, naprawdę warto skorzystać z ich usług.