Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pojemniki na odpady

Zgłoś nadużycie #1 23 marca 2016, 10:48

sylwiaa avatar Posty: 89 Podziękowania: 0
Segregujecie śmieci? Zastanawiam się czy kupić pojemniki z Europlastu tego typu http://www.artbud.pl/pl/p/Pojemnik-na-odpady-z-kolkami-Europlast-120-l-4-kolory-... czy lepiej zainwestować w metalowe? Które będą bardziej praktyczne?

Zgłoś nadużycie #2 26 marca 2016, 8:42

sersa avatar Posty: 193 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz producenta, to zobacz stronę http://www.erg-system.pl/produkt/h-240 skrzynki spożywcze i do butelek to ich podstawowy asortyment, ale i pojemniki na odpady można zamówić.

Zgłoś nadużycie #3 18 kwietnia 2018, 13:21

neska avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
Ja również od pewnego czasu przywiązuję znacznie większą wagę do segregacji śmieci i do ekologi w ogóle. Okazało się, że mam w domu wiele zużytych sprzętów elektrycznych, tzw elektrośmieci. Szukając informacji na temat tego, gdzie takowe śmieci można wyrzucić, natknęłam się na ten artykuł - http://ekokompan.pl/zrobic-ze-starymi-urzadzeniami-elektronicznymi/ . Myślę, że was także zainteresuje.

Zgłoś nadużycie #4 23 sierpnia 2018, 16:11

martak avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
W takiej sytuacji na zewnątrz też trzeba mieć odpowiednie pojemniki do segregacji śmieci. Najlepiej zaopatrzyć się w nie u producenta. Najróżniejsze rodzaje kontenerów, także te bardziej specjalistyczne, znajdziecie w ofercie firmy Ekombud: https://ekombud.pl/ . Warto się rozejrzeć.

Zgłoś nadużycie #5 29 sierpnia 2018, 17:33

mpire avatar Posty: 354 Podziękowania: 0
Trzeba zadbać o tym, aby gromadzenie odpadów było dobrze zorganizowane. Najlepiej skorzystać z gotowych rozwiązań oferowanych przez firmę https://www.betblok.pl/systemy-gromadzenia-odpadow.php - segreguj odpady i zachowaj czystość. Świat będzie Ci wdzięczny!

Zgłoś nadużycie #6 25 lutego 2019, 19:40

Magazynowa avatar Posty: 93 Podziękowania: 0
Ja w sumie poza pojemnikami szukam firmy, która je wypożycza ale też zajmuje się ich wywozem (transportem). Pomyślałam, że ich oferta jest najbardziej dogodna > http://eko-logis.com.pl/cennik-wywozu-odpadow/ Klient prywatny dostaje u nich kontener w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia. A na tym zależy mi chyba najbardziej, a wam ?

Zgłoś nadużycie #7 26 kwietnia 2019, 11:24

MarekOgarek avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
No własnie jeśli chodzi o pojemniki na odpady to wszystko zależy od tego jaki to rodzaj odpadów. Jeśli planujecie remont to przyda się porządny i pojemny kontener na odpady. Takie kontenery oferuje firma DPR. U nich możecie zamówić wynajem kontenera a także zlecić im wywóz odpadów poremontowych http://dpr.info.pl/oferta/wywoz-smieci-i-odpadow/ . Firma realizuje zlecenia szybko i rzetelnie.

Zgłoś nadużycie #8 30 kwietnia 2019, 17:08

sersa avatar Posty: 193 Podziękowania: 0
Jak nie ma miejsca w kuchni to niestety to jest trudne.