Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pojemniki na odpady

Zgłoś nadużycie #1 23 marca 2016, 10:48

sylwiaa avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Segregujecie śmieci? Zastanawiam się czy kupić pojemniki z Europlastu tego typu http://www.artbud.pl/pl/p/Pojemnik-na-odpady-z-kolkami-Europlast-120-l-4-kolory-... czy lepiej zainwestować w metalowe? Które będą bardziej praktyczne?

Zgłoś nadużycie #2 26 marca 2016, 8:42

sersa avatar Posty: 175 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz producenta, to zobacz stronę http://www.erg-system.pl/produkt/h-240 skrzynki spożywcze i do butelek to ich podstawowy asortyment, ale i pojemniki na odpady można zamówić.

Zgłoś nadużycie #3 18 kwietnia 2018, 13:21

neska avatar Posty: 86 Podziękowania: 0
Ja również od pewnego czasu przywiązuję znacznie większą wagę do segregacji śmieci i do ekologi w ogóle. Okazało się, że mam w domu wiele zużytych sprzętów elektrycznych, tzw elektrośmieci. Szukając informacji na temat tego, gdzie takowe śmieci można wyrzucić, natknęłam się na ten artykuł - http://ekokompan.pl/zrobic-ze-starymi-urzadzeniami-elektronicznymi/ . Myślę, że was także zainteresuje.

Zgłoś nadużycie #4 23 sierpnia 2018, 16:11

martak avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
W takiej sytuacji na zewnątrz też trzeba mieć odpowiednie pojemniki do segregacji śmieci. Najlepiej zaopatrzyć się w nie u producenta. Najróżniejsze rodzaje kontenerów, także te bardziej specjalistyczne, znajdziecie w ofercie firmy Ekombud: https://ekombud.pl/ . Warto się rozejrzeć.

Zgłoś nadużycie #5 29 sierpnia 2018, 17:33

mpire avatar Posty: 237 Podziękowania: 0
Trzeba zadbać o tym, aby gromadzenie odpadów było dobrze zorganizowane. Najlepiej skorzystać z gotowych rozwiązań oferowanych przez firmę https://www.betblok.pl/systemy-gromadzenia-odpadow.php - segreguj odpady i zachowaj czystość. Świat będzie Ci wdzięczny!