Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pokrycia dachowe

Zgłoś nadużycie #1 19 lipca 2017, 17:44

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Pokryć dachowych radzę poszukać u https://dachy-okna.pl/pl/c/BudMat/33. Mają duży wybór wysokiej jakości blachodachówek od najlepszych producentów. Wieloletnia gwarancja najlepiej świadczy o solidności materiału. Mają też wszystko co niezbędne do wykonania dachu, od membran po okna. Do tego można uzyskać fachowe porady w wyborze potrzebnych materiałów.

Zgłoś nadużycie #2 16 lipca 2018, 21:07

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Pokrycie dachowe należy dostosować do konstrukcji dachu. Nie na każdą więźbę można kłaść np ciężkie dachówki ceramiczne. Ja u siebie robiłam niedawno generalny remont dachu. Zdecydowałam się na wiązary w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary-w-technologii-plytek-kolczastych . Na taką konstrukcję można kłaść każdy rodzaj pokrycia dachowego. Wiązary te sa bardzo trwałe i wytrzymałe mimo, że nie wymagają zastosowania podpór ani słupów.

Zgłoś nadużycie #3 16 listopada 2018, 12:50

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Różne sa rodzaje pokryc dachowych. Niektóre dachy wykonuje się do teraz np z papy. Takie dachy co jakiś czas wymagają renowacji i uszczelnienia. Profesjonalna renowacją dachów z papy zajmuje się firma http://www.dohmann.pl/renowacja-dachu-z-papy . Oni solidnie uszczelniają i naprawiają pokrycie dachowe nawet o bardzo dużych powierzchniach.

Zgłoś nadużycie #4 22 listopada 2018, 15:35

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
W kwestii dachów nie znam lepszego portalu jak http://www.bedandbath.pl/dachowka-plaska/ - tam regularnie pojawiają się artykuły na ich temat.

Zgłoś nadużycie #5 13 listopada 2019, 15:50

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Ja mam dach z papy i niedawno niestety pojawiły się w nim niewielkie uszkodzenia. Zdecydowałem, że samodzielnie je naprawię. Na stronie: https://www.pl.weber/hydroizolacje/jak-naprawic-punktowe-uszkodzenia-dachu-papow... udało mi się znaleźć informacje dotyczące specjalnej masy marki Weber, która służy właśnie do uszczelniania. Zdecydowałem się na zakup tego produktu i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę! Masa jest prosta w użyciu i skuteczna.

Zgłoś nadużycie #6 7 stycznia 2020, 21:34

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Nie inwestujcie w dach z blachodachówki. W domu będzie głośno, a i remont będzie trzeba zrobić po kilku latach. Lepszym wyborem będzie dachówka cementowa https://www.creaton.pl/pl-pl/produkty/dachowka-cementowa, która wykonana w naturalnych składników w powłoce planar czy duratop pro stworzy piękny dach z 30-to letnią gwarancją. Dzięki temu wyborowi zyskasz dobrą izolacją zarówno termiczna jak i akustyczną.

Zgłoś nadużycie #7 15 stycznia 2020, 10:26

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Wybierając pokrycie dachowe konieczny jest dobór odpowiednich materiałów wykończeniowych. Bardzo dobrze sprawdzają się pokrycia z blachodachówki. Dobra ofertę bachodachówki ma firma http://www.regamet.com.pl/produkty/?category=blachodachowki . U nich możecie zakupić nowoczesne pokrycia dachowe oraz akcesoria do wykończeni dachu.

Zgłoś nadużycie #8 7 marca 2020, 1:09

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Warto mieć namiar na sprawdzoną hurtownię pokryć dachowych jaką jest Dachlux z Warszawy https://www.dachlux.pl/oferta/pokrycia-dachowe/ Firma doradza, robi profesjonalne pomiary i kosztorysy no i sprzedaje różnego rodzaju dachówki - ceramiczne, betonowe, bitumiczne czy blaszane. My u nich właśnie kupowaliśmy i z naszej strony jest pełne zadowolenie, bo zdecydowaliśmy się na dachówki ceramiczne Bogen i bardzo dobrze nam służą a w Dachlux mają bardzo rozsądne ceny.

Zgłoś nadużycie #9 25 marca 2020, 14:16

ariana avatar Posty: 423 Podziękowania: 0
Trzeba też pomyśleć koniecznie o więźbie dachowej. To bardzo ważna konstrukcja dlatego polecam rzucić okiem na stronę https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstrukcji-drewnianych/ . Poczytajcie o prefabrykatach i weźcie koniecznie je pod uwagę przy budowie domu.