Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pokrycia dachowe

Zgłoś nadużycie #1 21 sierpnia 2017, 2:01

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Pokryć dachowych radzę poszukać u https://dachy-okna.pl/pl/c/BudMat/33. Mają duży wybór wysokiej jakości blachodachówek od najlepszych producentów. Wieloletnia gwarancja najlepiej świadczy o solidności materiału. Mają też wszystko co niezbędne do wykonania dachu, od membran po okna. Do tego można uzyskać fachowe porady w wyborze potrzebnych materiałów.

Zgłoś nadużycie #2 12 września 2017, 18:22

Manixon Manixon awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Zgadzam się z moim poprzednikiem w 100%... Nic dodać, nic ująć :)

Zgłoś nadużycie #3 12 września 2017, 19:55

Ramoneska avatar Posty: 147 Podziękowania: 0
Trzeba pamiętać, że bardzo ważna jest konstrukcja dachu. Nie każda więźba nadaje się np do położenia na niej dachówki ceramicznej. Ja mam u siebie wiązary wykonane w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary-w-technologii-plytek-kolczastych . Sa bardzo mocne i mozna na nich układac nawet ciężkie pokrycie dachowe.

Zgłoś nadużycie #4 10 kwietnia 2018, 17:56

Magazynowa avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
A co myślicie o zielona dachach ? Akurat ta firma ponoć dobrze zajmuje się ich montażem > http://www.dohmann.pl/zielone-dachy Takie dachy są nie tylko efektowne jeśli chodzi o wygląd, ale przede wszystkim zapewniają oszczedność pieniędzy. Stanowią dodatkową warstwę termoizolacji, skutecznie chronią pokrycie dachowe przed UV co w połączeniu z faktem, że woda nie powoduje starzenia się membrana, daje praktycznie dożywotno dach.