Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pokrycia dachowe

Zgłoś nadużycie #1 24 maja 2017, 19:50

Hyra avatar Posty: 316 Podziękowania: 1
Pokryć dachowych radzę poszukać u https://dachy-okna.pl/pl/c/BudMat/33. Mają duży wybór wysokiej jakości blachodachówek od najlepszych producentów. Wieloletnia gwarancja najlepiej świadczy o solidności materiału. Mają też wszystko co niezbędne do wykonania dachu, od membran po okna. Do tego można uzyskać fachowe porady w wyborze potrzebnych materiałów.

Zgłoś nadużycie #2 6 czerwca 2018, 14:49

nosleep avatar Posty: 193 Podziękowania: 1
Obecnie jest bardzo duży wybór pokryć dachowych. Przy podejmowaniu decyzji trzeba zwrócic uwagę na konstrukcję dachu, bo nie każdy rodzaj pokrycia nadaje się na konkretną więźbę. Ja mam u siebie wiązary wykonane w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary-w-technologii-plytek-kolczastych . To solidna więźba, na która można położyć zarówno lekką blachodachówkę jak i cięższą dachówkę ceramiczną.

Zgłoś nadużycie #3 26 czerwca 2018, 10:59

kulik86 avatar Posty: 78 Podziękowania: 0
my musieliśmy wybrać coś na dach w starym domu, zdecydowaliśmy się na solidną i lekką blachodachówkę od firmy Traffic, sami zobaczcie ich ofertę http://www.traffic-blachy.pl/blachodachowka/ polecam model Janosik :)

Zgłoś nadużycie #4 22 listopada 2018, 15:37

nellon avatar Posty: 270 Podziękowania: 2
Mi ostatnio udało się znaleźć blog http://www.bedandbath.pl/dachowka/ dzięki niemu naprawa dachu była znacznie prostsza, ponieważ wszystko zostało tam dobrze wytłumaczone.