Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pokrycie dachu

Zgłoś nadużycie #1 28 kwietnia 2017, 8:59

konrad45 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam ! Interesuje mnie co myślicie o takim http://www.krak-zinc.pl/ pokryciu dachu z blachy. Dokładnie interesuje mnie blacha cynkowo-tytanowa jednak zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. Przyglądając się dokładniej ofercie i przykładowe realizacje, dach taki wygląda bardzo solidnie jak również dobrze wygląda. Czy ktoś może ma zrobiony dach z takiej blachy i może coś o tym powiedzieć ?

Zgłoś nadużycie #2 18 sierpnia 2017, 18:41

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
A nie myślałeś może nad zastosowaniem membran? Stają się one ostatnio coraz bardziej popularne. Na przykład takie membrany z PCV http://www.dohmann.pl/membrana-pcv chronią przed szkodliwym wpływem warunków zewnętrznych, odbijają promienie UV i mają szereg innych zalet. Może to będzie odpowiednie rozwiązanie na pokrycie dachowe?

Zgłoś nadużycie #3 23 sierpnia 2017, 14:25

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Jak już zdecydujesz jak pokryć dach , to niezapomnij najpierw go dobrz ocieplić. U nas wykorzystany został do tego styropian , zakupiłem go docieplajdom. Znajdziesz tam także inne materiały przydatne przy budowie.

Zgłoś nadużycie #4 2 września 2017, 20:36

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Budujemy własnie dom i zastanawiamy się jaki powinien być dach, Ostatnio bardzo modne sa płaskie dachy, oglądałam już nawet tutaj http://plaskidach.pl/ ofertę takich płaskich dachów. Fajnie wyglądają ale jak to ma sie w praktyce?

Zgłoś nadużycie #5 23 września 2017, 19:14

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Jak szukacie niedrogiego rozwiązanie, to gont bitumiczny może być dobrą opcją. Taki materiał jest niedrogi, ale jak położy się go w odpowiedni sposób jest bardzo szczelny, nie trzeba go konserwować w żadnej sposób, szybko się go kładzie no i wygląda bardzo ładnie. Jak ktoś z Was zdecydowałby się na taki dach, to wybierajcie gonty kanadyjskie one są dobre jakościowo, można sobie sprawdzić ofertę BP Gonty, oni sprzedają takie rzeczy.

Zgłoś nadużycie #6 6 lutego 2018, 13:25

Magazynowa avatar Posty: 132 Podziękowania: 0
A co sądzicie o pokryciu dachu w technologii płytek kolczastych, którymi zajmują się takie profesjonalne firmy jak > http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary-w-technologii-plytek-kolczastych Takie wtłoczenie płytki kolczastej w drewniane elementy za pomocą pras o dużym nacisku, pozwalają na stworzenie mocnej konstrukcji dachowej.

Zgłoś nadużycie #7 11 lutego 2018, 17:40

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Obecnie jest bardzo duzy wybór pokryć dachowych. Mnie zainteresowały dachy zielone. Są ona na razie mało popularne w Polsce ale coraz częściej można je spotkać. Takie dachy wykonuje firma http://www.dohmann.pl/zielone-dachy . Układają je z gotowych elementów. Co sądzicie o takim pokryciu dachowym? Hit czy kit?

Zgłoś nadużycie #8 17 lutego 2018, 13:05

komunika avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o dachówkę to polecam odwiedzić strony takiej jak na przykład http://www.grupabiotop.pl/ i zorientować się w ofercie. My sami zainteresowaliśmy się tematem dobrego krycia i konserwacji dachu dopiero, gdy było za późno i zaczął przeciekać...Dlatego teraz stawiamy na firmę, która nie tylko dobierze odpowiednią dachówkę, ale zajmie się również impregnacją i czyszczeniem. :)

Zgłoś nadużycie #9 6 marca 2018, 9:18

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
A wiesz już czym chcesz pokryć dach? Bo tak naprawdę wybór materiału jest tak duży, że na początek warto określić czego szukasz. Zerknij sobie na ofertę sklepu Extradach http://www.extradach.com/ . Oni mają bardzo dużu wybór pokryć dachowych - od dachówek po blachodachówkę, do tego wszystkie akcesoria niezbędne do położenia dachu. Jeśli nie jesteś zdecydowany to oni Ci doradzą co wybrać.

Zgłoś nadużycie #10 22 czerwca 2018, 13:10

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
A słyszeliście o dachach zielonych? Teraz takie dachy sa bardzo modne. Ja zastanawiam się na zrobieniem takiego dachu nad garażem. Substraty dachowe można zamówić od firmy ogrodniczej Markflor http://www.markflor.pl/substraty-dachowe/ . Wszystkie substraty posiadają certyfikaty Instytutu Ogrodnictwa. Zastanawiam się tylko jakie rośliny sadzi się na dachu zielonym. Sa jakieś specjalne rośliny do dachów czy można posadzić coś wedle uznania?