Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pokrycie dachu

Zgłoś nadużycie #1 28 kwietnia 2017, 8:59

konrad45 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Witam ! Interesuje mnie co myślicie o takim http://www.krak-zinc.pl/ pokryciu dachu z blachy. Dokładnie interesuje mnie blacha cynkowo-tytanowa jednak zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. Przyglądając się dokładniej ofercie i przykładowe realizacje, dach taki wygląda bardzo solidnie jak również dobrze wygląda. Czy ktoś może ma zrobiony dach z takiej blachy i może coś o tym powiedzieć ?

Zgłoś nadużycie #2 18 sierpnia 2017, 18:41

monikabert90 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
A nie myślałeś może nad zastosowaniem membran? Stają się one ostatnio coraz bardziej popularne. Na przykład takie membrany z PCV http://www.dohmann.pl/membrana-pcv chronią przed szkodliwym wpływem warunków zewnętrznych, odbijają promienie UV i mają szereg innych zalet. Może to będzie odpowiednie rozwiązanie na pokrycie dachowe?

Zgłoś nadużycie #3 23 sierpnia 2017, 14:25

skay avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Jak już zdecydujesz jak pokryć dach , to niezapomnij najpierw go dobrz ocieplić. U nas wykorzystany został do tego styropian , zakupiłem go docieplajdom. Znajdziesz tam także inne materiały przydatne przy budowie.

Zgłoś nadużycie #4 2 września 2017, 20:36

Takor avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Budujemy własnie dom i zastanawiamy się jaki powinien być dach, Ostatnio bardzo modne sa płaskie dachy, oglądałam już nawet tutaj http://plaskidach.pl/ ofertę takich płaskich dachów. Fajnie wyglądają ale jak to ma sie w praktyce?

Zgłoś nadużycie #5 23 września 2017, 19:14

sylwiaa avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Jak szukacie niedrogiego rozwiązanie, to gont bitumiczny może być dobrą opcją. Taki materiał jest niedrogi, ale jak położy się go w odpowiedni sposób jest bardzo szczelny, nie trzeba go konserwować w żadnej sposób, szybko się go kładzie no i wygląda bardzo ładnie. Jak ktoś z Was zdecydowałby się na taki dach, to wybierajcie gonty kanadyjskie one są dobre jakościowo, można sobie sprawdzić ofertę BP Gonty, oni sprzedają takie rzeczy.