Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pokrycie dachu

Zgłoś nadużycie #11 15 lipca 2018, 23:34

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Zastanawialiście się kiedykolwiek nad czymś takim, jak zielony dach? Bardzo rzadko chyba jeszcze się to spotyka i nie decyduje się na to wiele osób, ale może wyglądać to całkiem dobrze. Trafiłam nawet w sieci na firmę https://barel-management.pl/artykul/dach-zielony która zajmuje się tworzeniem takich dachów.

Zgłoś nadużycie #12 17 lipca 2018, 10:38

kulik86 avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
hej,
świetnie waszym dachem zajmie się firma traffic - http://www.traffic-blachy.pl/uslugi/ zobaczcie sami i poznajcie ich usługi, zawsze na czas i za dobre pieniądze

Zgłoś nadużycie #13 24 lipca 2018, 9:34

martak avatar Posty: 372 Podziękowania: 0
Mimo wszystko zdecydowałabym się raczej na zwyczajny płaski dach. Głównie dlatego, że z takim dachem nie ma żadnych problemów - raz na jakiś czas wystarczy po prostu przeprowadzić jego remont. Ale to nie jest żadna filozofia - istnieją firmy, które się w tym specjalizują, jak chociażby Dohmann. Poczytajcie sami: http://www.dohmann.pl/remont-dachu-plaskiego .

Zgłoś nadużycie #14 22 listopada 2018, 14:52

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Pokrycie dachowe to kontrowersyjny temat, aby go dobrze zrozumieć, warto sprawić portal http://www.bedandbath.pl/komin-domu/ który w całości jest poświęcony jest dachom.

Zgłoś nadużycie #15 23 stycznia 2019, 12:17

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
A może blacha miedziana? Wiem, że coraz więcej osób się decyduje właśnie na takie rozwiązanie. Blacha miedziana ma bardzo wiele zalet, o których poczytasz tutaj: [url]https://www.krak-zinc.pl/kategoria/blacha-miedziana/[/url].

Zgłoś nadużycie #16 25 kwietnia 2019, 15:51

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Na https://www.proof-tech.com/ możesz poczytać o czymś takim jak płynna membrana do uszczelnianai i renowacji dachów. To podobno najskuteczniejszy sposób na uszczelnienie dachu na wiele lat. I z opinii sprawdza się to lepiej niż papa. Poczytaj, może warto takie coś zastosować, jesli jest skuteczne.

Zgłoś nadużycie #17 20 maja 2019, 16:21

ariana avatar Posty: 399 Podziękowania: 0
Ogólnie polecam zapoznać się też z wiązarami drewnianymi produkowanymi w technologii płytek kolczastych. Czytałam o nich trochę na stronie http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane i wydaje mi się, że może to być naprawdę dobre rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #18 17 czerwca 2019, 10:54

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Jak już zajmujesz sie dachem to polecam Ci zainteresować sie wiązarami drewnianymi w technologii płytek kolczastych: http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane . TO teraz bardzo popularne i trwałe rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #19 24 czerwca 2019, 12:08

RychuP avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
spróbuj jeszcze tutaj https://www.metalbudkrakow.pl/blachy/

Zgłoś nadużycie #20 26 czerwca 2019, 22:00

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Moim skromnym zdaniem dach to najważniejsza część każdego domu czy budynku! Ja swój dom budowałam kilkanaście lat temu i bardzo zawaliłam sprawę dachu... Wybrałam pierwsze lepsze, najtańsze pokrycie i to był duży błąd. Przez to mój dach ciągle się uszkadzał, przeciekał... nie wspominając już o uszczerbkach podczas burzy i gradu!! Dlatego jak budowaliśmy z mężem lokal pod naszą restaurację, to o wiele lepiej przemyśleliśmy kwestię dachu. Zdecydowaliśmy się na blachodachówkę od https://www.gerardroofs.pl/pl/ i to zdecydowanie był najlepszy wybór :) Właśnie takie pokrycie dachu polecało nam wielu specjalistów, więc postanowiliśmy im zaufać. A i w internecie ludzie zwracali uwagę na to, że firma Gerard naprawdę zna się na porządnych dachach :) I teraz mogę to potwierdzić, bo nasz dach jest w idealnym stanie i nawet największe burze nie są w stanie go uszkodzić. Nawet huragan o prędkości ponad 150 kilometrów na godzinę nie powinien ruszyć takiego dachu!