Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pokrycie dachu

Zgłoś nadużycie #31 9 lutego 2020, 10:35

karolmis12 avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Witam wszystkich zainteresowanych tematem. Ze swojej stroyn chciałbym Wam polecić serdecznie ofertę firmy https://www.dachy-zrbzawadzki.pl/hale-stalowe-przemyslowe/ . Wykonali dla mnie dach płaski na moim magazynie, jestem bardzo zadowolony. Polecam zainteresowanym .

Zgłoś nadużycie #32 13 lutego 2020, 23:20

stanislaw.rozerski avatar Posty: 3 Podziękowania: 0
A czy taka uszczelka dekarska: https://www.blachotrapez.eu/pl/prtm/62/systemy-uszczelnien-3b nada się do montażu wokół kominów? Przymierzam się do zmiany dachu, chciałbym dobre materiały kupić, żeby mieć spokój na długi czas z remontem dachu ;)

Zgłoś nadużycie #33 14 lutego 2020, 14:47

Seweryn09 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Ale jednak nie są to rozwiązania klasyczne jak dachówki ceramiczne bądź cementowe, gdzie wiemy jak na pewno będzie wyglądał dach za kilka/kilkanaście lat. Warto poznać opinie osób które maja dane pokrycie dachowe od dłuższego czasu i z mojego doświadczenia najlepsze warunki i opinie ma producent Braas.

Zgłoś nadużycie #34 26 lutego 2020, 23:45

Artas.Meg avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Witam. Warto mieć solidny oraz tani dach. To nam może umożliwić firma https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ , która dzięki nowoczesnej metodzie obróbki drewna zużywa go mniej w procesie produkcyjnym, co przekłada się na lepszą cenę. Dodatkowo gratis komponentów jest darmowy na terenie całej Polski!