Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Polecane restauracje

Zgłoś nadużycie #21 8 kwietnia 2020, 20:02

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Powiem Wam szczerze, że ja często jadam na mieście i czasami zwyczajnie nie mam pomysłu na co się zdecydować. Dlatego zazwyczaj wybieram galerię handlową, a moja ulubiona to https://www.milleniumhall.pl/ jeżeli chodzi o restauracje w Rzeszowie to w tym miejscu znajdziecie naprawdę spory wybór ;) Podrzucam namiary, bo może akurat komuś z Was się one przydadzą.

Zgłoś nadużycie #22 19 grudnia 2020, 21:14

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
A ja uważam, że każde miasto ma lokale, które warto odwiedzić. Jadłem w wielu różnych miejscowościach i mam z tym już pewne doświadczenia. Na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że jeśli będziecie w trasie, w jest taka restauracja w Sandomierzu, w której powinniście się zatrzymać. W https://grillsolo.pl/restauracja znajdziecie dokładny adres. Myślę, że będziecie bardzo pozytywnie zaskoczeni tym, jak smaczne jedzenie bedziecie w stanie tam znaleźć. Warto dodać to jako przystanek w Waszych przyszłych podróżach ;)

Zgłoś nadużycie #23 5 stycznia 2021, 8:03

Wiki22 avatar Posty: 166 Podziękowania: 0
Na Śląsku mogę z czystym sumieniem polecić Scenę Kulinarną, dla mnie to nr jeden jeśli chodzi o restauracje w tej okolicy.