Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pomóc frankowiczom?

Zgłoś nadużycie #1 21 kwietnia 2015, 22:28

anina anina awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Hej :) Ostatnio przeczytałam taki artykuł http://www.kobietaxl.pl/zycie/biedni-tez-maja-kredyty-we-frankach.html i zastanawiam się, czy warto pomagać frankowiczom. Co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #2 12 października 2019, 22:34

aszka avatar Posty: 467 Podziękowania: 0
Myślę, że wyrok TSUE wiele rozwiąże i sądy będą wydawać pozytywne dla fankowiczów wyroki. Trzeba tylko się dobrze do sprawy przygotować, bo te umowy to różne baki zawierały. Mnie się udało już znaleźć dobrego prawnika. Łatwo nie było. Jak ktoś szuka to mecenas Michał Dziedzic w Kancelarii Klisz i Wspólnicy przyjmuje. On się specjalizuje w takich sprawach. radzę nie iść z buta, a telefonicznie się do niego umówić, bo możecie go nie zastać.

Zgłoś nadużycie #3 14 października 2019, 15:00

juka avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jestem ciekawa jak sprawa się dalej potoczy w naszym kraju.

Zgłoś nadużycie #4 7 listopada 2019, 17:36

emilka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Zgadzam się że wyrok tsue daje nowy pogląd na sprawy ale banki już w swojej histerii zaczynają straszyć potencjalnych powodów. Wyrok tsur trafił je w czułemiejsce Jak się to potoczy zobaczymy. Ja śpię spokojnie bo moją sprawę prowadzi kancelaria prosperitas, która od zawsze zajmuje się specjalizuje się w sprawach przeciwko podmiotom rynku finansowego. Wiem że trzeba uzbroić się w cierpliwość ale po super owocnych rozmowach w kancelarii jestem pewna, że odzyskam swoje pieniądze.

Zgłoś nadużycie #5 12 listopada 2019, 17:37

paluch686 avatar Posty: 219 Podziękowania: 1
Niedawno mój znajomy miał sprawę ze swoimi frankami. Wybrał kancelarię z Poznania, która się w tym specjalizuje https://www.kancelaria-walterowicz.pl/kredyty-frankowe/ i oczywiście doprowadzili sprawę do zwycięstwa. Dostał ogromne odszkodowanie.

Zgłoś nadużycie #6 13 listopada 2019, 15:23

ptowne ptowne awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Również szukam kogoś kto zajmie się moją sprawą.

Zgłoś nadużycie #7 18 listopada 2019, 10:20

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Pomoc frankowiczom oferuje kancelaria http://kurek-partners.com/ . U nich można liczyć na indywidualne podejście do sprawy i dobranie najlepszej strategii działania. Myślę, że warto zgłosić sie po pomoc jak najszybciej by co miesiąc nie tracić mnóstwa pieniędzy.

Zgłoś nadużycie #8 19 listopada 2019, 13:22

mclaughlin.gwen mclaughlin.gwen awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Niestety ja także znalazłam się w takiej nieciekawej sytuacji.

Zgłoś nadużycie #9 20 kwietnia 2020, 11:58

dzer avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Ja też niestety popełniłam z mężem ten błąd, że wzięłam kredyt we frankach. Ech, teraz już jest po wszystkim, ale sytuacja była nieciekawa. Pomógł nam Adwokat Łukasz Pyrk z kancelarii w Bytomiu, który specjalizuje się w sprawach przeciwko bankom https://adwokatpyrk.pl/sprawy-przeciwko-bankom. On jest bardzo kompetentny i rzetelny, wie co robi i jak osiągnąć sukces, skorzystanie z jego usług było nasza najlepsza decyzją.

Zgłoś nadużycie #10 14 stycznia 2021, 18:29

Szrutka avatar Posty: 269 Podziękowania: 0
Na pewno warto się zorientować w tym jakie macie możliwości, a jakieś macie z pewnością. Jeżeli chodzi o frankowiczów to można walczyć o anulowanie umowy, albo i o odfrankowanie kredytu. Powinniście skonsultować się z prawnikiem w tej kwestii. Zobaczcie sobie tu może kancelarie https://lexperiens.pl/ i ich pomoc. Proponują tu szeroki zakres pomocy prawnej, w tym także i dla frankowiczów. Pomogą przy walce o odszkodowania, ze sprawami związanymi z prawem pracy, handlowym, nieruchomości.