Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pomysł na uprawę rzepaku

Zgłoś nadużycie #1 25 czerwca 2018, 10:22

martak avatar Posty: 302 Podziękowania: 0
Mam kawałek ziemi której nie uprawiam zastanawiam się nad uprawianiem rzepaku. To chyba dość opłacalny pomysł. Czytałam przy tym o technologii Clearfield https://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/clearfield_1/clearfield_startpage.html . Ktoś z was ma doświadczenie z takiej uprawy ?

Zgłoś nadużycie #2 17 lipca 2018, 0:02

jaterok avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
zanim zaplanujesz czy posiać rzepak to radzę sprawdzić w jakiej cenie możesz go sprzedać. Najszybciej będzie na podstawie ofert kupna z https://gielda-rolna.com/ogloszenia/rolnicze/45/zboza-rzepak to chyba najprostszy sposób na sprawdzanie przyszłych zysków

Zgłoś nadużycie #3 31 października 2019, 23:50

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Jakbyście potrzebowali części do maszyn rolniczych to kupicie je w dobrych cenach w Akmet we Wrześni. https://www.akmet.net.pl/ W ofercie maja też burty do przyczep rolniczych i rozrzutników. Dobre ceny dobra jakość, ogółem warto skorzystać.

Zgłoś nadużycie #4 20 stycznia 2020, 19:33

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Jesli masz ziemię i nie wiesz jak ją wykorzystać to uprawa rzepaku jest dobrym pomysłem. Teraz dostępna jest nawet taka specjalna technologia https://www.syngenta.pl/uprawy/warzywa/boxer-800-ec która z pewnością ułatwi Ci tego typu działania. Warto postawić na środki ochrony roślin, najwyższej jakości.

Zgłoś nadużycie #5 16 marca 2020, 8:46

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Jasne, jeśli masz kawałek ziemi do wykorzystania, rzepak będzie odpowiednim pomysłem. Jednak przed rozpoczęciem uprawy, sprawdź pH swojej gleby - https://terracottem.pl/jak-sprawdzic-ph-gleby/