Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Popsuty samochód

Zgłoś nadużycie #71 29 kwietnia 2020, 23:58

jjusti18 avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
A może czas wymienić samochód? Skoro Twój Ci odmawia posłuszeństwa... Możesz sprawdzić sobie motoryzacja ogłoszenia na stronie https://clixs.pl/ i może wpadnie Ci tam coś w oko. Jest to świetny portal ogłoszeniowy, gdzie multum jest najróżniejszych propozycji osób prywatnych, jak i firm. Praktycznie na bieżąco są nadawane nowego ogłoszenia. Dlatego warto zapoznać się z ich stroną.

Zgłoś nadużycie #72 30 kwietnia 2020, 14:29

lepka avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
Jak samochód się popsuje, to trzeba się wybrać do dobrego profesjonalnego serwisu jak http://aldamotorsport.pl/ - oni akurat specjalizują się w sportowych samochodach, ale mają bardzo fajną, rozbudowaną ofertę i takich firm warto szukać.

Zgłoś nadużycie #73 1 czerwca 2020, 14:53

martak avatar Posty: 406 Podziękowania: 0
Popsuty samochód trzeba przede wszystkim dowieźć na warsztat. Jeśli sam nie chce jechać to najlepszym wyborem będzie pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ .

Zgłoś nadużycie #74 2 października 2020, 13:56

ariana avatar Posty: 465 Podziękowania: 0
Ja w takiej sytuacji polecam profesjonalny autoserwis 24h Kraków Euro Hol: https://eurohol.pl/autoserwis/ . U nich skorzystacie także z pomocy drogowej jeśli zachodzi taka potrzeba.

Zgłoś nadużycie #75 4 stycznia 2021, 9:22

Wiki22 avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
A jak sobie radzicie z wgnieceniami w karoserii? Mam dwie wgniotki na drzwiach i nie wiem, czy załatwić to samemu, czy oddać w ręce specjalistów? Na http://www.wgniecenia.pl/artykuly/34/usuwanie-wgniecen-w-karoserii-jakie-metody-... w miarę dokładnie wyjaśniają jak to zrobić, ale z tego co tam czytałam to naprawa wgniotek w serwisie też nie jest droga, a na pewno skuteczna... Jakie jest wasze doświadczenie w tej sprawie?