Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Porada co do wnętrza

Zgłoś nadużycie #111 23 marca 2020, 11:35

schumm.eduardo avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Wnętrze warto urządzać zgodnie z własną stylistyką, aby pasowało do właścicieli.

Zgłoś nadużycie #112 9 kwietnia 2020, 11:22

warne avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
No ja też miałam z tym problem, niestety sama nie umiałam stworzyć nic dobrego, oglądałam inspiracje, niby wiedziałam co i jak, ale nic z tego nie wyszło. Dlatego projekt i samą aranżację oddałam w ręce firmy z Lubania Kuchnie & Wnętrza Aurelia Malamis https://kuchnie-wnetrza.pl/meble-na-wymiar-luban.html. Spisali się na 6+, przestrzeń jest teraz ogarnięta tak jak chciałam, wizualizacja 3D, jaką nam przygotowali pokrywa się w 100% z tym co mam teraz w domu, pracowali terminowo i w świetnej cenie, opłaca się im zaufać, polecam.

Zgłoś nadużycie #113 9 kwietnia 2020, 12:00

alinaer avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
Tez nasze wnętrza oddaliśmy w ręce profesjonalisty, bo sami nie mamy talentu w urządzaniu. Firma CREO – ARCHITEKTURA WNĘTRZ z Lublina https://creo-architektura.com.pl/wizualizacje/ wykonała cudowny projekt aranżacji naszego domu. Ich gust w połączeniu z moimi sugestiami i wymaganiami dał coś przepięknego. Jest trochę eklektyzmu, trochę stylu industrialnego, dokładnie tak jak chcieliśmy, polecam ich gorąco, pracowali rzetelnie i w bardzo korzystnej cenie.

Zgłoś nadużycie #114 16 września 2020, 10:59

damian_6 avatar Posty: 49 Podziękowania: 0
Szukasz firmy z profesjonalnym podejściem do wykonania posadzki? Przedsiębiorstwo https://floormaster24.pl świadczy usługi z zakresu wylewek posadzkarskich wykonywane z różnych materiałów. Posadzka samopoziomująca idealnie sprawdza się jako podkład podłogowy w budownictwie mieszkalnym, biurowcach oraz domkach jednorodzinnych.

Zgłoś nadużycie #115 27 października 2020, 12:48

wiktorop avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Aby odmienić mieszkanie nie trzeba robić wielkich remontów. Wystarczy na przykład powiesić plakat, dokupić stolik czy inny mebel w stylu vintage i już zmieni się cały image pokoju. Do takich zmian zachęca sklep https://szpeje.com gdzie dostępne są oryginalne plakaty a także stoliki kawowe czy inne dekoracje.

Zgłoś nadużycie #116 14 stycznia 2021, 8:24

Pokrzywa avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Macie u siebie na ścianach plakaty https://www.wydrukinasztuki.pl/plakaty/tematy/przedmioty ? Chciałam się dowiedzieć, jak wyglądają w nowoczesnych powierzchniach. Dom w całości wykończony jest w stylu nowoczesnym, potrzebuję coś na ściany, bo są takie gołe i chłodne, pomyślałam o plakatach. Nie wiem czy się ze mną zgodzicie?