Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Porada co do wnętrza

Zgłoś nadużycie #61 12 kwietnia 2018, 13:43

Fabiana avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
Moim zdaniem fajnym dodatkiem do wnętrza moga okazać się sztuczne drzewa. Nie musisz martwić się o podlewanie i o to, że uschnie a tutaj https://sztuczne-rosliny.pl/kategoria-produktu/drzewa-sztuczne/ , takich drzew masz bardzo duzy wybór. Samo wnętrze bardzo się ożywi a takie dodatki sa tez bardzo modne.

Zgłoś nadużycie #62 24 kwietnia 2018, 9:47

emilka8767 avatar Posty: 106 Podziękowania: 0
My już swój dom zbudowaliśmy. Teraz trwają wszystkie prace we wnętrzach. O wszystkim trzeba pomyśleć. Dzisiaj zorientowaliśmy się, że nie mamy gniazd bezpiecznikowych, czyli czegoś takiego https://dlaelektrykow.pl/97-gniazda-bezpiecznikowe i zastanawiamy się, czy zamówić je w sieci, czy pojechać i szukać, ale nikt nie ma czasu biegać po sklepach, a zamówienie samo do nas dotrze.

Zgłoś nadużycie #63 14 maja 2018, 15:15

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Fajnie gdy całe mieszkanie jest urządzone w jednym stylu i wszystko do siebie pasuje. Pomyśl o tym przy urządzaniu kuchni. Wiesz, że warto popatrzeć na stylową baterie do takiej kuchni? Najciekawszy wybór powinnaś znaleźć tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/ . Wybierając stylową baterie bedziesz mieć ciekawie wyglądającą kuchnie.

Zgłoś nadużycie #64 15 maja 2018, 11:13

kulik86 avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
cześć,
tutaj znajdziecie https://askdom.pl/baza-firm/specjalisci-fachowcy/architekt/ fachowych architektów, na prawdę można im zaufać, dzięki nim mam świetne mieszkanie, znajomym bardzo się podoba :) wygodne i przestronne urządzenie :)

Zgłoś nadużycie #65 6 lipca 2018, 9:05

martak avatar Posty: 106 Podziękowania: 0
Ja uważam, że dekoracje ścienne świetnie prezentują się w każdym wnętrzu. Obrazy czy plakaty można śmiało oprawić w ramy, na przykład ramy drewniane tego typu: http://galeriaram.pl/ramy-drewniane/ . Najlepiej zamówić je na wymiar, aby były idealnie dopasowane.