Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Poszukuję hali przemosłowej

Zgłoś nadużycie #1 20 czerwca 2015, 13:54

carrer83 carrer83 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Cześć. Będę musiał postawić niedługo jakąś halę przemysłową. Czy moglibyście mi coś doradzić w tej kwestii? Czy np. ta firma wydaje się Wam godna zaufania http://www.frisomat.pl/pl/Zastosowania/Przemys%C5%82.aspx

Zgłoś nadużycie #2 23 czerwca 2015, 22:36

pawel233 pawel233 awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Tutaj masz zlecenia przemysłowe http://maszyny-online.pl/kategoria,zlecenia,1403.html Może ktoś Ci wykona coś takiego jak chcesz za stosunkowo niewielkie pieniądze :)

Zgłoś nadużycie #3 13 lipca 2015, 18:04

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Jeśli będziesz tez szukał/a bram, rolet czy refleksoli to warto bezpośrednio od producenta. Firma Dopler ma spory wybór i mozliwośc dostosowania wszelkich produktów na potrzeby każdego klienta http://www.dopler.pl/ , więc warto wykorzystać ich doświadczenie.

Zgłoś nadużycie #4 30 listopada 2017, 17:40

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Do wykonania odpowiednich konstrukcji stalowych najlepiej jest zatrudnic specjalistę. Dzieki temu mamy pewność,że wszystko zsotanie odpowiednio wykonane. Na Twoim miejscu skupiłabym się na http://zarzycki-konstrukcje.pl/konstrukcje-stalowe/ . On już od lat zajmują się takimi budowami.

Zgłoś nadużycie #5 12 grudnia 2017, 10:37

Dopler Dopler awatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Przy budowie takiej inwestycji warto pomyśleć o zabezpieczeniu przestrzeni przed stratami ciepła. Wybór samej metody ogrzewania jest zależny od wielkości hali i jej przeznaczenia. W przypadku, gdy brama garażowa będzie dużo razy otwierana w ciągu dnia, dobrym pomysłem będzie zakup przemysłowej bramy segmentowej zaopatrzonej w drzwi – http://www.dopler.pl/i12,BRAMY-PRZEMYSLOWE.

Zgłoś nadużycie #6 16 grudnia 2017, 20:24

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Jeśli zamierzasz budowac halę to polecam zdac się na doświadczoną firm wykonawczą. Bardzo dobrze w tym temacie sprawdza się WPW Invest http://wpwinvest.pl/ . Maja na koncie wiele udanych realizacji.

Zgłoś nadużycie #7 18 grudnia 2017, 16:39

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Jeśli zdecydujesz się na halę stalową, niezależnie czy to będzie hala budowana od postaw czy hala z rynku wtórnego sprawdz wytrzymałość konstrukcji. Badania złączy spawanych wykonuje firma http://ndtgorka.com.pl/ . Badania wskażą wadliwe złącza, dzięki czemu będziesz mieć możliwość wyeliminowania usterek w trakcie użytkowania. Ponadto prawidłowa konstrukcja ma wpływ na bezpieczeństwo.

Zgłoś nadużycie #8 25 lutego 2018, 22:32

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Chcesz mieć halę przemysłową? Myślę, że najrozsądniej będzie zdecydować się na wzniesienie jej przy pomocy konstrukcji stalowej. Może ją dla Ciebie wykonać firma http://www.metaltech.pl/

Zgłoś nadużycie #9 10 marca 2018, 16:25

umproject umproject awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
zajrzyj tutaj http://umproject.pl/projektowanie/ jeżeli będziesz potrzebował modernizacji linii produkcyjnych lub zaprojektowania i budowy maszyn. zapraszam

Zgłoś nadużycie #10 14 marca 2018, 11:43

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Jest sporo firm zajmujących się wznoszeniem hal stalowych, konkurencja duża bo i zapotrzebowanie spore, w końcu takie konstrukcje są wytrzymałe a zarazem ekonomiczne. No i stawia się je błyskawicznie, z dnia na dzień widać postępy. Na pewno godna uwagi jest firma Commercecon, mają dużo pozytywnych opinii i sporo udanych realizacji w portfolio (odsyłam w tym celu na stronę https://commercecon.pl/). Zanim sam podjąłem z nimi współpracę sporo się dowiadywałem i nikt złego słowa nie powiedział, chwalą ich za profesjonalizm, zaangażowanie, terminowość i tworzenie projektu ściśle pod wymogi klienta, wszystko potwierdzam, mimo moich różnych dziwnych pomysłów nawet raz nie usłyszałem, że się czegoś zrobić nie da. Wielki plus za to.