Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Poszukuję hali przemosłowej

Zgłoś nadużycie #11 11 kwietnia 2018, 21:33

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
Jeśli planujesz budowę hali to polecam wziąć do tego rzetelnego wykonawcę. To bardzo duża inwestycja więc wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik. Zerknij sobie na ofertę firmy WPW Invest http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/generalne-wykonawstwo . Oni zajmują się generalnym wykonawstwem. Może podsuną Ci najkorzystniejsze rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #12 23 kwietnia 2018, 0:40

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Czy nie lepiej byłoby Ci wybudowac halę od podstaw? Jeśli zlecisz jej profekt, budowę i montaż firmie http://www.metaltech.pl/ będziesz mógł bez problemu dostosować ją do swoich potrzeb. Swoją drogą, to naprawdę dobry wybór – konstrukcje stalowe są lekkie i wytrzymałe, a do tego tanie w budowie!

Zgłoś nadużycie #13 24 maja 2018, 13:22

wysimirski avatar Posty: 109 Podziękowania: 0
Koniecznie trzeba też pamietać o odpowiednich oznakowaniach BHP na takiej hali. Tutaj http://incor.com.pl/realizacje/sciez%CC%87ki-dla-pieszych-przejscia/ sobie poczytajcie o przejściach dla pieszych itd. Wszystko musi być poziomo namalowane, oznakowane, takie są przepisy BHP i trzeba się tego sztywno trzymać, bo w razie kontroli, jak będą jakieś nieprawidłowości to może być naprawde lipa.

Zgłoś nadużycie #14 31 maja 2018, 11:58

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Weź pod uwagę to, że najpewniej będziesz musiał montować nowe bramy, niestety w takich halach jak podałeś nie inwestują w bramy najlepszej jakości, a jest to podstawa w przypadku firm, żeby brama nigdy się nie zacinała i nie szwankowała. Z takich lepszych producentów bram to możesz wybrać np http://wingdoor.pl/ wtedy wszystko na pewno będzie ok.

Zgłoś nadużycie #15 4 czerwca 2018, 10:09

tinierjak avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Też poszukuję ale najlepiej starej i niedziałającej już. W miarę niedaleko od centrum jakiegokolwiek dużego miasta. Znacie coś?

Zgłoś nadużycie #16 27 czerwca 2018, 19:41

Cynamonek avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Stawiam na solidne rozwiązania, a nie półśrodki. Wiem, że człowiek szuka wszędzie oszczędności, bo wiadomo, że pieniądze rozchodzą się nawet nie wiadomo kiedy... A skoro już mowa o budowie hali, to przypominam, że hala to nie tylko budynek, ale cała infrastruktura wokół niego... mało osób w ogóle myśli w ten sposób. Polecam poczytać sobie co nieco o specyfikacji dla magazynów oraz o infrastrukturze, np. tutaj: https://prosale.com.pl/odwodnienie-liniowe-parkingu-montaz/

Zgłoś nadużycie #17 6 lipca 2018, 10:40

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Jeśli chcesz szybko i tanio wznieśc halę to najlepiej wybrac halę stalową. Zerknij na ofertę firmy Namplan
- https://namplan.pl/ujezdzalnie-dla-koni/ - oni wykonują hale, magazyny a nawet ujeżdżalnie dla koni. U nich możesz zamówić halę o dowolnych wymiarach i kształtach.

Zgłoś nadużycie #18 6 lipca 2018, 12:20

ANKA12 ANKA12 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Dzięki, że podrzucacie takie opcje. Szukam czegoś podobnego, dlatego jest mi to pomocne.

Zgłoś nadużycie #19 19 lipca 2018, 22:29

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
A co zamierzasz produkować? Od tego będzie zależało wyposażenie hali. W niektórych gałęziach przemysłu przydają się urządzenia do gazów agresywnych. Taki sprzęt oferuje firma Techem https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/urzadzenia-do-gazow-agresywnych,76.htm . Firma projektuje i wykonuje maszyny na indywidualne zamówienie klienta i zgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami.

Zgłoś nadużycie #20 30 lipca 2018, 15:31

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Ja wolałabym wynająć cześć powierzchni od firmy pokroju http://bitlogistics.pl/ niż samej walczyć z budową. To się w ogóle nie opłaca...