Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Poszukuję hali przemosłowej

Zgłoś nadużycie #31 17 lutego 2019, 12:18

Ceson avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
W branży bram segmentowych przemysłowych nie ma chba lepszego wyboru niż te od producenta Wiśniowski. My zdecydowaliśmy się na realizację u dystrybutora http://segmentowe.com/bramy-segmentowe-przemyslowe/ dzięki czemu otrzymaliśmy atrakcyjne warunki i profesjonalną realizację.

Zgłoś nadużycie #32 23 lutego 2019, 23:29

wysimirski avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Najtaniej wyjdzie taką halę postawić sobie samemu. Możesz zwrócić się do nich: http://solidhale.pl/ Zrobią dla Ciebie projekt, wycenę a później jak się zdecydujesz to postawią halę. Wszystko przynajmniej będzie dostosowane pod Twoje potrzeby.

Zgłoś nadużycie #33 24 lutego 2019, 21:26

hanna34 avatar Posty: 32 Podziękowania: 0
A jeżeli szukasz wyposażenia takiej hali, radzę zajrzeć tutaj https://www.e-regaly.pl/. Znajdziesz tam idealne meble do takiej hali.

Zgłoś nadużycie #34 28 lutego 2019, 18:50

aszka avatar Posty: 119 Podziękowania: 0
Można też sprawdzić sobie też co w ofercie ma ta firma http://www.plytbud.pl . Specjalizują się bowiem w obiektach wielkopowierzchniowych. Konstruują hale dopasowane do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto się z nimi skontaktować i zobaczyć czy są w stanie wykonać halę taką jaką potrzebujemy.

Zgłoś nadużycie #35 6 marca 2019, 21:45

CorneliaRataj CorneliaRataj awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Rok temu stawiałam na swojej ziemi hale rolniczą. Skorzystałam z usług tej firmy, która zajmuje się projektowaniem konstrukcji profesjonalnie http://www.gaj-stal.com/oferta/hale-rolnicze.html. Zobacz sobie co znajduje się w ich ofercie.

Zgłoś nadużycie #36 12 marca 2019, 19:04

Artetas avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
Wiadomo, że bez tego cieżko będzie zapanować nad magazynem i halą przemysłową oraz ich organizacją. Również odpowiednie meble magazynowe, urządzenia i inne będą tu niezbędne. Na stronce http://futurelogistics.pl/oferta/regaly-magazynowe/ znajdziecie wszystko co będzie wam niezbędne przy stawianiu magazynów.

Zgłoś nadużycie #37 13 marca 2019, 23:55

Fektiros Fektiros awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Wygląda jak najbardziej na solidną ofertę. Możesz śmiało z tego korzystać.