Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Poszukuję hali przemosłowej

Zgłoś nadużycie #41 3 maja 2019, 11:02

ariana avatar Posty: 396 Podziękowania: 0
Koniecznie pamiętaj o tym, aby taką halę dostosować do wszystkich przepisów. Poczytaj sobie na przykład o pomiarach elektrycznych: http://pomiary-szczecin.pl/ . Jest to kwestia istotna z punktu widzenia BHP.

Zgłoś nadużycie #42 6 maja 2019, 13:04

Dollna Dollna awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Przelicz to czy nie bardziej opłaca się wynajem.

Zgłoś nadużycie #43 22 maja 2019, 10:27

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
To już widzę, że konkretne biznesy wchodzą w grę. Takie większe firmy to już spora odpowiedzialność i na pewno dużo więcej obowiązków, stresów, to nie jest dla mnie ;) Jeżeli interesujesz się takimi halami to z pewnością też oferta od firmy https://gizo.pl/ powinna Cie zainteresować. W tym miejscu znajdziesz wózki widłowe, które świetnie sprawdzają się w magazynach, na halach przemysłowych. Gizo również oferuje profesjonalny serwis wózków widłowych, podnośników.

Zgłoś nadużycie #44 22 maja 2019, 12:08

Krupa Krupa awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
A nie bardziej opłaca się zainwestować we własną halę?

Zgłoś nadużycie #45 29 maja 2019, 8:46

bierendaa avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Może i tak, choć nie każdego stać oczywiście na taki jednorazowy wydatek. Jeżeli macie swoje magazyny to także będzieice musieli zainteresować się jego wyposażeniem. Tu firma http://futurelogistics.pl może wam sporo zaproponować, kompleksowo z nimi wyposażycie swoje magazyny

Zgłoś nadużycie #46 31 maja 2019, 18:00

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Teraz jest tyle ofert sprzedaży lub wynajmu hal ze na pewno bez problemu coś znajdziesz. A co sądzicie o filtrach swiecowych w magazynach i halach produkcyjnych? Trafiłam na http://www.zdpwa.com.pl/filtry-swiecowe-do-redukcji-weglowodorow-%28lzo%29-z-pow... i myślę o zamontowaniu ich w magazynach i na hali produkcyjnej, którą budujemy.

Zgłoś nadużycie #47 16 lipca 2019, 20:51

Dalen124 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Trochę jest tych ofert. Masz coś jeszcze?

Zgłoś nadużycie #48 13 sierpnia 2019, 13:53

Kirssteen avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Przy tego typu firmach na pewno też trzeba będzie postawić na wózki widłowe. W magazynach, halach przemysłowych te są jednym z ważniejszych narzędzi do codziennej pracy. Nie każdego jednak stać na zakupienie całej floty wózków widłowych. Te możecie wynająć w firmie https://get-a-truck.pl/ na ile tylko będziecie potrzebować. Wszystkie wózki są w 100% sprawne, po każdym zwrocie przechodzą dokładny przegląd. Tu znajdziecie wózki paletowe, elektryczne, gazowe, dopasujecie je do każdy prac w firmie.

Zgłoś nadużycie #49 25 sierpnia 2019, 21:34

capeny capeny awatar Posty: 48 Podziękowania: 0
No ja właśnie ostatnio też szukałem czegoś w tym zakresie. Na szczęście w pełni sprawdziła się firma http://www.ekodynamic.com.pl/pl/hale-przemyslowo-magazynowe/ . Szybko i sprawnie postawili dla mnie magazyn. Aż byłem zdziwiony ich tempem. Zaczęli praktycznie od ręki przez co zlecenie poszło bardzo szybko.

Zgłoś nadużycie #50 2 września 2019, 16:06

Igasta Igasta awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Czy są tu osoby, które mogłyby mi pomóc z wyborem odpowiedniej wagi? W tym temacie znalazłam bardzo ciekawy artykuł https://www.bydgoszcz.com/wiadomosci/s/6473,narzedzia-pomiaru-nalezy-dobierac-do...
Dobór wagi do miejsca pracy jest niezwykle istotny, jeżeli zależy nam na tym, by praca szła płynnie oraz dokładnie. Z tego względu należy zwrócić uwagę na to, u jakiego dystrybutora kupujemy narzędzia do pomiarów.