Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Poszukuję hali przemosłowej

Zgłoś nadużycie #51 21 września 2019, 9:12

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Ja się zastanawiam właśnie nad wynajęciem powierzchni magazynowych. Widziałam, że firma https://www.7rsa.pl/ ma dużo takich powierzchni w swojej ofercie, na dodatek w różnych województwach i miastach w Polsce. Jestem ciekawa co o tym myślicie?

Zgłoś nadużycie #52 4 października 2019, 11:17

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Zadbaj też o różne pomiary elektryczne, które należy wykonywać przed oddaniem do użytku. Niektóre z nich wykonuje się też okresowo. O wszystkim poczytasz na stronie http://pomiary-szczecin.pl/ .

Zgłoś nadużycie #53 17 października 2019, 6:37

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Hale przemysłowe realizuje np. firma https://profixhale.pl/ - przygotują projekt oraz przeprowadza jego wykonanie. Co więcej, później są w stanie wesprzeć w zakresie profesjonalnego serwisowania!

Zgłoś nadużycie #54 26 października 2019, 19:58

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Tego typu firmy wymagają odpowiednich usprawnień. Według mnie warto stawiać na nowoczesne technologie, rozwiązania informatyczne, sprzęty, maszyny itp. Wszystko to ma na celu ułatwić wam pracę. Zobaczcie sobie dlatego co może zaoferować wam firma Gizo. Na ich stronie https://gizo.pl znajdziecie szeroki wybór maszyn budowlanych. Możecie kupić tu, a także wynająć solidne, sprawdzone wózki widłowe. Ja sobie bardzo je chwalę.

Zgłoś nadużycie #55 8 grudnia 2019, 16:23

caesar34 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ile może kosztować wynajem takiej hali ?

Zgłoś nadużycie #56 6 stycznia 2020, 19:33

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Nie zapomnij o dobrej ochronie przeciwpożarowej. To jeden z wymogów bezpieczeństwa, a często jest robiony na odwal, a wierz mi, że lepiej nie omijać tego tematu. U mnie ochronną ppoż zajęła się świetna firma STRAŻAK Piotr Żmuda z Warszawy http://www.strazak.waw.pl/. Profesjonalnie podeszli do tematu i faktycznie rzetelnie zabezpieczyli budynek, polecam.

Zgłoś nadużycie #57 23 stycznia 2020, 10:58

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Dobrym pomysłem jest wynajęcie lub zakup namiotu magazynowego, co daje sporą oszczędność, a jednocześnie jest dobrą inwestycją. Taką halę namiotową zamówiłem w firmie www.namiotyhalowe.pl. Super sprawa. Jest bardzo wytrzymała i stabilna. Doskonale pełni swoje funkcje i niczym nie ujmuje budynkom murowanym. Jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji.

Zgłoś nadużycie #58 11 lutego 2020, 11:13

Seweryn09 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Jeśli znajdziecie już dobrej jakości halę przemysłową i jednocześnie będziecie na etapie poszukiwań wysokiej jakości sprzętu typu wózki widłowe, czy również podnośniki to koniecznie zwróćcie uwagę na propozycje jakie przygotowała firma Lemarpol na rynku są od wielu lat, zapewniają najwyższą jakość i jednocześnie pomogą dobrać te odpowiednie, bo są wersje elektryczne, spalinowe, czy również terenowe w zależności od Waszych potrzeb.

Zgłoś nadużycie #59 20 lutego 2020, 13:25

joynnend159 joynnend159 awatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ja ze swojej strony mogę polecić na przykład ofertę https://www.kobexstal.pl/ Według mnie naprawdę mają tam duże doświadczenie i zajmują się tym na najwyższym poziomie :)

Zgłoś nadużycie #60 22 marca 2020, 13:49

zoska avatar Posty: 56 Podziękowania: 1
Jeżeli decydujesz się na prowadzenie hali, zanim wybierzesz odpowiedni lokal to sprawdź, czy posiada on wentylację. Jeżeli tak to warto zainteresować się tematem czyszczenia. Z resztą jeżeli o tym nie słyszeliście ten artykuł: https://www.ekowyjazdy.pl/czyszczenie-wentylacji-w-wojewodztwie-wielkopolskim-do... pomoże Wam zgłębić wiedzę, w tym temacie. Jeżeli jednak hala takiego rozwiązania nie posiada to warto pomyśleć nad jego montażem. Dziś wentylacja dba o jakość powietrza w miejscu pracy i to w każdym pomieszczeniu. Jest to ważne, zwłaszcza kiedy tyle się mówi o czystości i jakości powietrza.