Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pożyczka - jaką wybrać ?

Zgłoś nadużycie #1 15 grudnia 2017, 18:19

malika avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
Bardzo pilnie jest mi potrzebna pożyczka na samochód osobowy, muszę pilnie kupić nowy na firmę… Czytałem niedawno opinie o pożyczkach tutaj http://www.pozyczki-pozabankowe.pl i nie mogę się zdecydować , może Vivus ? Jak uważacie ?

Zgłoś nadużycie #2 18 grudnia 2017, 10:51

Bajsep Bajsep awatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Pożyczka gotówkowa, powinna być wybrana w miejscu adekwatnym, bez względu na jej wysokość. Oznacza to nic innego, jak przeanalizowanie wszystkich ofert. Oczywiście aktualnie sytuacja na rynku usług finansowych, nakazuje wręcz przeanalizowanie wszystkich ofert przez pryzmat ich swoistej atrakcyjności. Wbrew temu co się wydaje, nie zawsze banki są dobrym rozwiązaniem.

Zgłoś nadużycie #3 28 grudnia 2017, 23:38

mosek avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Mi osobiście podoba się oferta https://www.lendon.pl/. Jednocześnie warto pamiętać, że takie pożyczki są ryzykowne i trzeba miec pewność, że uda się ją spłacić, bo inaczej można mieć duże kłopoty. Jednak jest to szybki sposób na pieniądze.

Zgłoś nadużycie #4 30 grudnia 2017, 16:34

bierendaa avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Przed wyborem odpowiedniej firmy pożyczkowej warto wlasnie poczytac sobie jakies opinie, moze tez jakies porownywarki kredytowe? Bo firm pozyczkowych jest od groma wiec wybranie najlepszej dla was oferty na pewno bedzie trudne. Zobaczcie sobie moze take tą firmę https://mikrorata.pl/pozyczka-przez-internet-na-konto/ U nich dostaniecie bardzo korzystną pożyczkę internetową

Zgłoś nadużycie #5 31 stycznia 2018, 12:44

rabatka rabatka awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jaką wybrać, taką która ma najbardziej odpowiadające nam warunki. Jedną z ciekawych opcji znalazłam na Kredyt1000, widziałam tam niskie oprocentowanie pożyczki oraz długi termin spłaty aż do 90 dni.

Zgłoś nadużycie #6 2 lutego 2018, 15:25

emilka avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
W Raiffeisen można się starać o kredyt na zakup środka transportu. Nie musi to być nawet nowe auto, taki układ kest idealny dla firmy.