Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Pożyczka - jaką wybrać ?

Zgłoś nadużycie #51 20 grudnia 2019, 21:30

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
Jak chcecie wszystkiego dowiedzieć się o poszczególnych pożyczkach i chcecie dowiedzieć się, które oferty aktualnie mają najkorzystniejsze warunki warto byłoby zgłosić się do doradców finansowych https://ic-ekspertfinansowy.pl . U nich zdobędziecie kredyt na miarę swoich potrzeb.

Zgłoś nadużycie #52 7 lutego 2020, 15:51

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Warto tu spróbować http://an70pio.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1962&idDistri.... Spoko warunki i szybka decyzja.

Zgłoś nadużycie #53 21 lutego 2020, 15:10

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
No a z kolei, jaki kredyt hipoteczny wybrać? Powiem Wam, że mamy aktualnie z tego powodu bardzo duży dylemat i nie wiemy, jaką ofertę wybrać, bo banki przedstawiają bardzo różne opcje. Powiem Wam, że interesująca może być strona http://www.masterofhipoteka.pl/ Może czegoś się dowiemy.

Zgłoś nadużycie #54 9 marca 2020, 19:28

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
My jak potrzebowaliśmy kasy, to po prostu zastawiliśmy kilka rzeczy w lombardzie, później jak się odkuliśmy to bez problemu odkupiliśmy rzeczy. Korzystaliśmy z usług Lombardu z Krakowa na ulicy Kalwaryjskiej https://www.lombardkrakow.com/. Tam pracują uczciwi ludzie, z którymi dobrze się dogadaliśmy i mogę ich śmiało polecić, są warci zaufania.