Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prace ziemne - humusowanie

Zgłoś nadużycie #1 21 lipca 2018, 0:08

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Szukamy firmy mającej w ofercie humusowanie, chodzi o profilowanie skarp i rowów. Jakby ktoś miał doświadczenie w temacie, znał dobrych fachowców, dajcie namiary proszę.

Zgłoś nadużycie #2 21 lipca 2018, 14:17

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Wiem, że firma http://teknobud.pl/oferta_humusowanie.html ma w ofercie humusowanie, może z nimi się skontaktuj. Mają duże doświadczenie, także można im zaufać wykonują różnego rodzaju roboty ziemne i nie tylko ich oferta jest naprawdę szeroka. Szukaj opinii w sieci to najlepsza opcja, żeby znaleźć najlepszą, korzystną ofertę, ale nie warto zwracać uwagę wyłącznie na cenę.

Zgłoś nadużycie #3 13 sierpnia 2018, 13:12

vitek12 avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
W temacie prac ziemnych mnie się od razu kojarzy firma http://trans-ziem.pl/oferta/roboty-ziemne-i-stabilizacja-gruntu/ . Chociaż oni to chyba zajmują się stricte pracami budowlanymi. Ale może warto dopytać, czy humusowanie nie leży też w ich gestii.

Zgłoś nadużycie #4 16 października 2018, 23:21

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Osoby chcące rozpocząć inwestycję kryptowaluty powinny zainteresować się portalem https://www.biznes.info.pl/inwestowanie-w-kryptowaluty-jak-zaczac-i-na-co-uwazac... według mnie to jeden z najlepszych polskich blogów o bitcoinie

Zgłoś nadużycie #5 23 listopada 2018, 11:08

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Znalezienie dobrze płatnej pracy to nic skomplikowanego, nie potrzebne są często nawet żadne papierki ze studiów, a jedynie chęci i pewność siebie, ale więcej o tym dowiesz się z bloga http://www.kontakt-handlowy.pl/co-to-praca-magisterska/

Zgłoś nadużycie #6 23 listopada 2018, 11:59

janojan3 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Ile może kosztować taka usługa?