Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

prawo jazdy

Zgłoś nadużycie #21 14 listopada 2019, 23:22

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
a jak wam teraz ida kursy?

Zgłoś nadużycie #22 15 listopada 2019, 14:04

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Ja na szczęście mam już prawo jazdy od 10 lat, ale już wtedy było bardzo ciężko zdać.

Zgłoś nadużycie #23 7 stycznia 2020, 13:46

smillo avatar Posty: 68 Podziękowania: 0
Ja prawko robiłam w szkole MANEWR we Wrocławiu https://manewr.com.pl/, jak ktoś jest z okolicy, to polecam serdecznie. Ja nie potrafiłam nawet ruszyć, a oni ze mnie zrobili rasowego kierowcę. Serio, nie miałam podzielnej uwagi, ale mnie nauczyli co i jak, najlepsi instruktorzy.

Zgłoś nadużycie #24 24 stycznia 2020, 11:29

JaclynTalb JaclynTalb awatar Posty: 60 Podziękowania: 0
Ja mogę z czystym sumieniem polecić Wam tą szkółkę http://oskcodex.pl/index.php/oferta/prawo-jazdy-oferta/kategoria-b-b-e-2 . Jak dla mnie jest bezkonkurencyjna. Posiadają naprawdę dobrych i sprawdzonych instruktorów, którzy wiedzą jak podejść do kursanta. Dla mnie najlepsza szkółka.

Zgłoś nadużycie #25 10 lutego 2020, 14:23

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Szukając dobrej szkoły jazdy w Poznaniu zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwróciła uwagę na szkołę jazdy OSK Pegaz https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ gdzie miałam okazję robić kurs i było świetnie zarówno pod względem terminów, podejścia obsługi oraz instruktorów oraz samych jazd gdzie nie było krzyków a spokojne reakcje w miłej atmosferze więc w dobrych warunkach mogłam spokojnie przygotować się do egzaminów.

Zgłoś nadużycie #26 23 lutego 2020, 1:47

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Mi poszło całkiem dobrze, myślę że miałam duże szczęście trafiając na dobrego instruktora w Ośrodku Szkolenia Kierowców OSK BORAWSKI w Łomży. Potrafią tam człowieka zachęcić a nawet rozkochać w jeździe, także jestem zadowolona, że na nich trafiłam. Tu macie stronkę http://osk-borawski.pl/ Na bank będziecie z tej szkoły zadowoleni.

Zgłoś nadużycie #27 3 marca 2020, 9:24

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
W Poznaniu i ja mogę wypowiedzieć się pozytywnie odnośnie ośrodka OSK Pegaz z pomocą którego udało mi się w końcu zdać egzaminy na prawo jazdy, a sam kurs przebiegł po mojej myśli bo w niecałe 3 miesiące już było po wszystkim. Profesjonalizm, miła atmosfera i dobra flota samochodów, więc niczym nie różniły się od tych na egzaminie.

Zgłoś nadużycie #28 5 maja 2020, 16:23

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Jeśli chcesz nauczyć się jeździć to moim zdaniem szkoła jazdy https://www.auto-stop.com.pl/ będzie odpowiednim wyborem, ja dwa razy zmieniałam szkoły aż trafiłam tutaj i jestem zadowolona. Instruktorzy są bardzo mili i pomocni, nie to co w poprzednich ośrodkach nauki jazdy.

Zgłoś nadużycie #29 17 czerwca 2020, 9:50

adamiak7 avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Zapisz się na kurs prawo jazdy kat. B w Krakowie https://stach.cracow.biz/o-szkole/oferty-kursow/prawo-jazdy-kat-b/ . Szkoła jazdy Stach oferuje kursy nauki jazdy w przystępnych cenach. Wszystkie zajęcia teoretyczne oraz praktyczne prowadzone są kompleksowo z pełnym zaangażowaniem wykładowców oraz instruktorów. Korzystając z tej oferty nikt nie powinien mieć problemu ze zdaniem egzaminu na prawo jazdy.

Zgłoś nadużycie #30 19 czerwca 2020, 14:21

adamiak7 avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
A czy możecie mi podpowiedzieć, gdzie znajdę dobrego instruktora do nauki jazdy samochodem w Bydgoszczy? Bo chciałbym w końcu zapisać się na dobry kurs. Widziałem, że dobre opinie są na temat https://oskdobrykierunek.pl i co fajne u nich szkolenie to nie jest drogie. Co wy na to?