Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prestiżowe miejsce na konferencję

Zgłoś nadużycie #11 17 stycznia 2018, 16:54

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
A duża ma być ta konferencja? Bo jeśli chcesz zorganizować event nawet na 1000 osób to polecam aule w Centrum http://fumed.pl/sale-konferencyjne/ . Znajdziesz tu nowoczesnie wyposażone sale i aule z klimatyzacją, wifi, kaskadowo ułożonymi siedzeniami, zapleczem gastronomicznym a nawet przystosowane dla osób niepełnosprawnych. To z pewnością jest prestiżowe miejsce na konferencje.

Zgłoś nadużycie #12 1 lutego 2018, 2:53

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zafascynowana tego typu wydarzeniami organizowanymi nad morzem :)

A z nadmorskich miejsc biznesowych, gdzie wychodzą naprawdę udane konferencję, mogę polecić Hotel Nadmorski. Są bardzo dobrze przygotowani do takich eventów :) Zresztą można samemu zerknąć, jak to u nich wygląda: https://nadmorski.pl/

Zgłoś nadużycie #13 10 lutego 2018, 20:32

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Jeśli miejsce ma być prestiżowe to polecam Uniejów. Tam jest kilka zabytkowych obiektów, w których można zorganizować konferencje na wysokim poziomie. W Uniejowie jest kompleks http://www.konferencje-uniejow.pl , który oferuje trzy zabytkowe budynki przystosowane do zorganizowania konferencji.

Zgłoś nadużycie #14 27 lutego 2018, 12:44

lolli avatar Posty: 122 Podziękowania: 0
Zobaczcie sobie tę salę konferencyjną od Warszawą http://www.hotellamberton.pl/konferencje/
tam jest naprawdę wiele możliwości od zorganizowania konferencji po szkolenia czy targi. Do tego można zorganizować bankiet i zakwaterować uczestników. Dodatkowo na miejscy jest cały sprzęt multimedialny i internet.

Zgłoś nadużycie #15 23 kwietnia 2018, 18:29

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Jeśli zamierzasz zorganizować konferencję na 20-100 osób i w grę wchodzi nocleg to zerknij sobie na wiosenny pakiet konferencyjny w hotelu DoubleTree w Warszawie. Miejsce na pewno bardzo prestiżowe, zapewniają świetn warunki i dobrą cenę - 169 zł netto/os. Szkolenie odbywa się w sali z dostępem do światła dziennego, z pełnym wyposażeniem konferencyjnym.

Zgłoś nadużycie #16 29 kwietnia 2018, 17:23

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
My z kolegą prowadzimy niewielką firmę. Nie mamy swojego biura, bo korzystamy z przestrzeni coworkingowej :) W https://ideaplace.pl/ oferują też sale szkoleniowe i to właśnie w nich najczęściej urządzamy konferencję. Jest to bardzo korzystne finansowo a sale naprawdę robią wrażenie! Zazwyczaj są to kameralne spotkania, także jak na niewielką ilość osób, to takie rozwiązanie jest idealne :)

Zgłoś nadużycie #17 9 maja 2018, 9:31

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Mówimy o miejscu w sensie geograficznym, czy po prostu o jakimś dobrym obiekcie konferencyjnym z porządną salą?
Jeśli i pierwsze i drugie, to na pewno te sale w Krakowie:
http://www.hotelwitek.pl/pl/conference-centre.html
Adres
Hotel Witek, Handlowców 14, 32-085 Modlniczka, Kraków, POLAND

Zgłoś nadużycie #18 9 maja 2018, 19:33

holeczka avatar Posty: 174 Podziękowania: 0
My od pewnego czasu na wszystkie konferencje zabieramy gadżety reklamowe które zamawiamy na http://www.izisport.pl/ - świetny sposób na rozreklamowanie firmy i złapanie nowych kontaktów

Zgłoś nadużycie #19 29 czerwca 2018, 10:27

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 1
Na terenie woj lubelskiego największą powierzchnię konferencyjną ma czterogwiazdkowy hotel http://www.inbetween-hotel.pl/konferencje/sale-konferencyjne . To prestiżowy obiekt, a ma własną restaurację, lobby bar, 1350 mkw wygodnej powierzchni konferencyjno - wystawienniczo - bankietowej (sale są klimatyzowane, a mogą pomieścić nawet 600 osób), parking, strefę SPA, luksusowe pokoje dla gości. Nie znajdziesz lepszego hotelu na eleganckie wydarzenie biznesowe.

Zgłoś nadużycie #20 28 sierpnia 2018, 23:41

emilka8767 avatar Posty: 378 Podziękowania: 0
Sprawdźcie sobie stronę https://www.hotelponiatowski.pl/ i od razu wejdź na zdjęcia. Moim zdaniem miejsce jest zdecydowanie prestiżowe i jeszcze w fajnym stylu. Myślę, że każdemu może się to spodobać, ponieważ w kwestii biznesowej wielu osobom się to podoba.