Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prestiżowe miejsce na konferencję

Zgłoś nadużycie #21 12 września 2018, 9:24

edziak avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Ciekawym rozwiązaniem jeśli chodzi o przestrzeń na spotkania biznesowe są obecnie mobilne, przeszklone kontenery, które można zaaranżować w dowolny sposób. Z odpowiednim wystrojem mogą być niezwykle eleganckie, albo przeciwnie - w casualowym stylu :) Zerknijcie sobie http://www.eventbox.pl/

Zgłoś nadużycie #22 28 grudnia 2018, 10:27

marushhka avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Tu już sporo zależy od waszych wymagań. Czasami konfernecja, szkolenie jest mniejszych rozmiarów i mniejszej wagi. Wtedy wystarczy jakaś sala szkoleniowa czy też biuro. Taką opcje wynajmu możecie znaleźć na http://workingclub.pl Porozglądajcie się po ich ofercie :)

Zgłoś nadużycie #23 7 stycznia 2019, 11:11

olkawwqa avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
Warto zdecydować się na biuro wirtualne, ponieważ w pakiecie również są sale konferencyjne na ileś godzin w miesiącu. Zawsze wszystko można dogadać i skorzystać. A na stronie http://biurokamienica.pl/przyszlosc-wynajmu-przestrzeni-biurowych-czy-biura-serw... macie więcej szczegółowych informacji gdybyście byli zainteresowani.

Zgłoś nadużycie #24 6 lutego 2019, 12:35

kasia88 avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Na konferencję to sala w lokalu Smaki życia jest godna polecenia. Miejsce ogólnie jest ciche i spokojne, wiec sprzyja konferencji. Wyposażenie pod konferencję jest naprawdę bogate, rzutniki, czy nagłośnienie, albo mikrofony, to wszystko znajdziemy i możemy z tego korzystać. W cieplejsze dni możemy sobie zorganizować konferencję na zewnątrz

Zgłoś nadużycie #25 14 lutego 2019, 17:00

mayczak avatar Posty: 65 Podziękowania: 0
Jak szukacie takiego prestiżowego miejsca na konferencję to hotel http://hotellord.pl/ w Warszawie będzie idealnym miejscem. Byłam tam niedawno na konferencji i obsługę mają pomocną i profesjonalną, a sama organizacja była wzorowa. Stamtąd jest tylko 7 minut do centrum stolicy i blisko jest lotnisko Chopina.