Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prestiżowe miejsce na konferencję

Zgłoś nadużycie #31 7 października 2019, 19:56

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Świetne miejsce to ośrodek wczasowo-konferencyjny Bel-Ami w Zakopanem https://belami-zakopane.pl/pl Jest pięknie położony, z widokiem na Giewont, mieści się zaledwie 500 m od Krupówek. Do tego pełen profesjonalizm jeśli chodzi o warstwę organizacyjną, wszystko dopięte na ostatni guzik, sale dobrze przygotowane. Nam bardzo to miejsce odpowiadało.

Zgłoś nadużycie #32 28 października 2019, 9:28

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Pamiętajcie, że miejsce to tylko początek organizacji takiej konferencji. Warto spojrzeć na ofertę od https://papilioagency.com Można wynająć hostessy, które są idealne do tego typu imprez.

Zgłoś nadużycie #33 9 grudnia 2019, 10:31

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Super miejscem na konferencje jest duża przestrzeń, wiele razy prowadziłem różne warsztaty i przestrzeń była najważniejsze. Wypożyczalnia rzutników http://www.delkomrent.pl/wynajem/projektorow/ także często mi pomagała. Gdyby nie oni to parę konferencji by mi przepadło.

Zgłoś nadużycie #34 13 grudnia 2019, 12:58

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Super miejsce znam w Gdańsku. To hotel Logos http://hotellogos-gdansk.pl/. Warto zajrzeć do ich oferty. Organizacja na bardzo wysokim poziomie, wyposażenie luksusowe we wszystkie niezbędne sprzęty audiowizualne. Cenowo konkurencyjnie. Miejsce naprawdę piękne i pełne uroku, więc można wypocząć przy okazji.

Zgłoś nadużycie #35 25 czerwca 2020, 10:15

marecka811 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Konferencja jest świetnym pretekstem do zorganizowania wyjazdu, który można dodatkowo połączyć z warsztatami teambuildingu, który z pewnością bardzo pozytywnie wpłynie na relacje w zespole. Specjalistami od łączenia warsztatów ze szkoleniami jest firma https://powerevents.pl/. Organizowali już wielkie wydarzenia z dużą ilością osób, więc nie ma wątpliwości, że są profesjonalistami godnymi zaufania.

Zgłoś nadużycie #36 30 stycznia 2021, 14:30

aszka avatar Posty: 510 Podziękowania: 0
A tutaj https://nadmorski.pl/ już zaglądaliście? Jest tam bowiem ciekawe miejsce na konferencje. Mają tam nie tylko sale, ale również odpowiednie zaplecze techniczne, noclegowe i gastronomiczne. Na stronie macie komplet informacji na ten temat. Myślę, że warto zastanowić się nad tego typu rozwiązaniem. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.