Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent dla brata

Zgłoś nadużycie #1 25 maja 2017, 18:16

lewetka avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Witam, chciałam się Was poradzić w kwestii wyboru prezentu urodzinowego dla mojego brata. Brat trenuje piłkę nożną w związku z tym pomyślałam, że fajnie będzie jeśli kupię mu coś z czego będzie miał pożytek podczas treningów i tak wpadłam na pomysł takich skarpet na łydki: https://hurtowniasportowa.net/produkty/odziez/pilka-nozna/skarpety-getry co myślicie?

Zgłoś nadużycie #2 29 czerwca 2017, 12:18

Kinia23 avatar Posty: 121 Podziękowania: 0
Możesz mu też załatwić piłkę z autografem jakiegoś słynnego piłkarza. Natrudzisz się przy tym pewnie bardziej, ale na pewno sprawisz mu ogromną radość! Wiem to po sobie - gdy załatwiłam bratu (miłośnikowi wyścigów samochodowych) autograf Hołowczyca był wniebowzięty! Gorzej że w tym roku już tego prezentu nie przebije, no, ale mówi się trudno.

Zgłoś nadużycie #3 29 czerwca 2017, 14:37

albrecht98 avatar Posty: 92 Podziękowania: 0
A widziałaś to ?? ? Myślę, że takim prezentem zaskoczysz braciszka w nie mniejszym stopniu :) Niech trochę poszaleje, faceci czasem tego potrzebują.

Zgłoś nadużycie #4 6 lipca 2017, 14:47

Jo_Ni avatar Posty: 33 Podziękowania: 0
Mój brat jestem fanem Barcelony, dlatego też zdecydowałam mu kupić koszulkę z nazwiskiem ulubionego piłkarza. Może sama poomyśl o takim rozwiązaniu? ;)

Zgłoś nadużycie #5 26 lipca 2017, 12:46

olat184 avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Ja swojemu na ostatnie urodziny kupiłam koszulkę ulubionej drużyny piłkarskiej - Barcelony.

Zgłoś nadużycie #6 14 września 2017, 20:15

renios1987 avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Mój dostaje ode mnie często jakieś ciuchy. Nie ma za dużo kasy, a jak ma, to woli ją wydać na ciekawsze rzeczy, więc dzięki moim prezentom coś zawsze zostaje w kieszeni. Ostatnio zażyczył sobie koszule w kratę z http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/koszule.html#1 i stwierdzam, że był, to dobry wybór.