Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent dla mamy - Dzień Matki

Zgłoś nadużycie #1 22 kwietnia 2020, 14:45

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
Cześć,
Chciałbym zapytać, jakie upominki sprawiacie swoim mamom na Dzień Matki? Może podrzucicie mi jakąś ciekawą propozycję, abym się zdążył przygotować ;)

Zgłoś nadużycie #2 23 kwietnia 2020, 23:38

Tolina avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
No to może warto w takim razie zajrzeć na Smacza Jama, gdzie będziecie mogli znaleźć kilka ciekawych propozycji jeśli chodzi o kosze prezentowe, ale na przykład ulubione herbaty, czy kawy Waszych mam. Stawiają na jakość i jednocześnie całkiem fajne ceny o czym przekonacie się bezpośrednio na https://smaczajama.pl/pl/c/Zestawy-na-Dzien-Matki/150 pozdrawiam i życzę udanych łowów :)

Zgłoś nadużycie #3 6 maja 2020, 21:04

MajKa01 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
Tutaj akurat propozycja co do oferty Smacza Jama jest jak najbardziej słuszna. Bardzo dobre miejsce, gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań prezentu dla naszych rodziców na zbliżające się własnie ich święta :)

Zgłoś nadużycie #4 15 maja 2020, 14:53

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jak chcesz zrobić mamie naprawdę dobry prezent na dzień matki to z pewnoscia warto bedzie zainteresować sie stroną jaką jest https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Ziolowe-Zaklecie/9760 Znajdziesz tutaj bardzo ciekawe kosze delikatesowe które powinny się spodobać twojej mamie.