Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent dla piłkarza, prosze o poradę

Zgłoś nadużycie #1 24 maja 2017, 20:20

lewetka avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Witam, tak jak w temacie, chciałam poprosić Was o poradę. Mianowicie mój chłopak ma niebawem urodziny. On od kilku lat trenuje piłkę nożną i w zasadzie ta piłka to cały jego świat. Chciałabym więc kupić mu coś co przyda mu się na treningach i pomyślałam o takich skarpetach: https://hurtowniasportowa.net/produkty/odziez/pilka-nozna/skarpety-getry myślicie że to dobry pomysł?

Zgłoś nadużycie #2 22 marca 2018, 17:52

mosek avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
A może coś niezwiązanego z piłką jak np. wyjście do galerii sztuki - http://va-gallery.pl/. Taki pomysł wydaje się dziwny, jednak zaskakując drugą osobę łatwo zrobić jej świetny prezent, który zapamięta na całe życie ;)

Zgłoś nadużycie #3 24 lipca 2018, 19:49

neska avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Myślę, że ciekawym pomysłem na prezent dla piłkarza będzie koszulka ulubionej drużyny, piłka, bądź coś co ma związek ze sportem. Ja sama interesuję się piłką nożną i mogę wam polecić tę stronę https://wicherzbaszyn.pl

Zgłoś nadużycie #4 27 lipca 2018, 15:23

pelka800 pelka800 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Myślę, że są to bardzo interesujące informacje ;) Dzięki!

Zgłoś nadużycie #5 8 sierpnia 2018, 16:33

Sissy Sissy awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Według mnie lepszym pomysłem byłoby coś pośrednio związanego co mógłby robić w wolnym czasie, pomiędzy treningami. Dlatego zaproponowałabym taki zestaw https://www.al.to/p/380978-konsola-playstation-sony-playstation-4-1tb-slim-fifa-... Bo po pierwsze nie znam faceta który nie marzył by o PS4 a poza tym dołączona jest najnowsza Fifa 18 przy której mógłby się fajnie odstresować po ciężkim treningu czy też meczu ;)