Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prezent na urodziny chrześniaka

Zgłoś nadużycie #21 7 listopada 2017, 11:07

Natalia_BoaVista avatar Posty: 146 Podziękowania: 1
W takich sytuacjach to dobrze jest sięgnąć po wszelkie porady jakie daje nam internet. Myślę, że artykuł na stronie https://podpowiadamy.pl/sklep-z-zabawkami-ktory-jest-bezpieczny-i-znany-top-3/ powinien Wam w znaczący sposób pomóc w znalezieniu sklepu z odpowiednim asortymentem.

Zgłoś nadużycie #22 11 listopada 2017, 15:18

agataD avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Pewnie, że tak, w sieci jest masę róznych podpowiedzi. Ja zazwyczaj w takich chwilach zaglądam tradycyjnie do jagodowegokota i jeszccze mi się nie zdarzyły abym czegoś fajnego nie trafiła. Na początku grudnia moja bratanica bedzie miała 7 urodziny i planuję jej kupić u nich tipi z mata i poduszką. Fajna rzecz, a wiem, że marzy o takim namiocie, więc chociaż raz będę pewna, że spełnię jej marzenie.

Zgłoś nadużycie #23 14 stycznia 2018, 15:26

cathy586 avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Skoro szukasz czegoś praktycznego do pokoju dziecka, to warto rozważyć zakup kocyka - https://maylily.pl/pl/ Są to bardzo ładne i wysokiej jakości kocyki z naturalnych materiałów, które będą bezpieczne dla dziecka. Możesz zlecić wyhaftowanie na kocyku imienia dziecka, dzięki czemu stanie się unikalny i oryginalny. Do tego przyda się na chłodniejsze dni i noce :)