Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Problem w zwiazku

Zgłoś nadużycie #31 30 marca 2020, 12:39

emilka8767 avatar Posty: 323 Podziękowania: 0
Wiele osób problemy w związku łączy też z problemami w łóżku, więc może warto od tego zacząć? Jeśli wejdziecie sobie na stronę https://sexownysklep.pl/ To tam znajdziecie szczegóły związane z jakimś fajnymi gadżetami i kupicie coś dla siebie ciekawego.

Zgłoś nadużycie #32 14 kwietnia 2020, 9:12

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
My z mężem byliśmy na terapii w Prywatnym Ośrodku Terapii Uzależnień – ODPOCZNIENIE w Lipnicy https://www.terapia-odpocznienie.com.pl/terapia/terapia-malzenska, gdzie podczas spotkań i poza nimi pracowaliśmy nad poprawą relacji. Mój mąż naprawdę się starał i jestem mu za to ogromnie wdzięczna, bo terapia przyniosła pozytywny rezultat, zrozumieliśmy nasze błędy i jest z nami coraz lepiej, polecam serdecznie.

Zgłoś nadużycie #33 29 kwietnia 2020, 14:52

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Każdy związek prędzej czy później będzie miał problemy, grunt to umieć je rozwiązać. Skoro w łóżku się nie układa to warto zastanowić się dlaczego... może za mało spontaniczności? Miałam tak kiedy jeszcze nie brałam pigułek antykoncepcyjnych belara, po prostu bałam się ciąży i przez ten strach byłam spięta, odbijało się to też na partnerze. Zatem zadbajcie o zabezpieczenie, komfort, dobrą atmosferę i rozmawiajcie ze sobą swobodnie