Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

problem z babcią

Zgłoś nadużycie #31 26 marca 2020, 8:40

schuyler19 avatar Posty: 11 Podziękowania: 0
Trzeba pomagać starszej osobie, która już nie ma tyle siły co kiedyś.

Zgłoś nadużycie #32 24 kwietnia 2020, 9:14

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
Z moją babcią też jest coraz gorzej, straciła wzrok jakieś dwa lata temu i od tamtej pory już z domu nie wychodzi. Najgorzej było, jak zaczęła tracić słuch, była strasznie przestraszona, bo już w ogóle nie wiedziała co się dzieje. Na szczęście znaleźliśmy firmę Słuch Lab w Bydgoszczy, która jest specjalistyczną kliniką wykonująca wszystkie niezbędne badania słuchu i jednocześnie prowadząca sklep z aparatami słuchowymi. Przyjechali do nas do domu i tu zbadali babcię (super, że mają to w ofercie http://sluchlab.pl/wizyty-domowe) i w końcu mogli dopasować do niej aparat. Bardzo ich polecam, dzięki nim babcia nas słyszy i przestała się już tak bać.

Zgłoś nadużycie #33 27 kwietnia 2020, 21:29

aszka avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
Tutaj https://zycieseniora.com jest ciekawy portal. Znajdziecie tam wiele ciekawych porad i informacji na temat osób starszych. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Niekoniecznie trzeba mieć podeszły wiek, żeby tam zaglądać. Można bowiem znaleźć tam rozwiązanie problemów osób, które zamierzają przejść na emeryturę czy też są już na emeryturze.

Zgłoś nadużycie #34 29 kwietnia 2020, 21:13

magra avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
schuyler19 napisał(a):
Trzeba pomagać starszej osobie, która już nie ma tyle siły co kiedyś.

Często starsze osoby tracą apetyt, stąd brak sił. Zerknij na zywieniemaznaczenie.pl. Zdrowe posiłki można zastąpić albo uzupełnić nutridrinkami.

Zgłoś nadużycie #35 30 kwietnia 2020, 12:16

Atomika11 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
u nas był problem z nietrzymaniem moczu, namówilismy na wizytę u lekarza, a na wpadki wkładki z Teny, są chłonne i nie przepuszczają zapachu, babcia jak nowa

Zgłoś nadużycie #36 30 kwietnia 2020, 22:17

Kira avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Fakt,te wkładki fajnie się sprawdzają z Teny, są też pieluchomajtki jeszcze bardziej chłonne.

Zgłoś nadużycie #37 23 lipca 2020, 10:51

Szrutka avatar Posty: 275 Podziękowania: 0
Na starość niestety zdrowie szwankuje i trzeba się na to przygotować. Osoby starsze często wymagają waszej opieki. Nie raz nie wystarczy poświęcić swój czas, ale i trzeba będzie zakupić profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny, taki który umożliwi w ogóle wykonywanie codziennych czynności przez seniora. Poczytajcie sobie na stronie https://www.brandvital.eu/skutery-inwalidzkie/meyra-cityliner-415-skuter-inwalid... o wózkach inwalidzkich. W tej firmie mają bardzo duży wybór sprzętów, akcesoriów medycznych.

Zgłoś nadużycie #38 21 listopada 2020, 10:16

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
Tutaj nie ma co się zastanawiać. Jeśli widzicie, że dzieje się coś złego, to powinniście jak najszybciej reagować. Nawet najmniejsze zmiany w takich obszarach jak tarczyca, mogą doprowadzić do poważnych problemów. Właśnie dlatego zajrzyjcie do https://ktomalek.pl/blog/tarczyca-dlaczego-jest-tak-wazna-dla-naszego-organizmu/... i sami się przekonajcie, co powinniście zrobić, by temu zaradzić.