Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Problem z dokumentami w firmie

Zgłoś nadużycie #31 28 maja 2019, 18:24

Mariollka Mariollka awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
W jaki sposób podpisujecie dokumenty? Zakładam swój mały biznes, a mianowicie gabinet lekarski i zastanawiam się nad tym jak powinna wyglądać pieczątka pielęgniarki. Tutaj znalazłam wzór, zgodzicie się? https://lokbialogard.pl/pieczatki-medyczne-co-powinny-zawierac-pieczatki-kieszon...

Zgłoś nadużycie #32 23 czerwca 2019, 21:57

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Mieliśmy dokładnie ten sam problem! U nas sytuację rozwiązały segregatory i porządne regały od http://regalit.pl/Regaly-do-archiwum-19.html :) Teraz wszystko mamy uporządkowane. Regały są duże i stabilne, więc mogą wytrzymać naprawdę spory ciężar. Wszystko mamy poukładane alfabetycznie i dzięki temu nie ma problemu ze znalezieniem tego, czego akurat potrzebujemy ;)

Zgłoś nadużycie #33 25 czerwca 2019, 10:14

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że skoro tego typu problem występuje w firmie, to warto z tym coś zrobić. Obecnie wiele firm specjalizuje się w różnego rodzaju oprogramowaniach dla przedsiębiorstw. Jedną z takich firm jest https://www.baseline.pl/ Uważam, że warto pójść właśnie w tym kierunku.

Zgłoś nadużycie #34 29 sierpnia 2019, 11:45

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Odpowiednie zarządzanie dokumentami w przedsiębiorstwie znacznie oszczędza czas oraz zapewnia bezpieczeństwo i ochronę danych. Według mnie idealnym rozwiązaniem jest wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów. Takie rozwiązanie obniża koszty operacyjne firmy oraz w pełni automatyzuje i ujednolica obieg dokumentów. Platforma posiada bogatą bazę modułów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb. Na stronie https://www.ideo.pl/realizacje/elektroniczny-obieg-dokumentow-dla-mddp-outsourci... znajduje się opis wdrożenia takiego rozwiązania w jednej z firm.

Zgłoś nadużycie #35 1 listopada 2019, 22:12

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
dowiedziałam się, że wfirma zapewnia elektroniczną ewidencję czasu pracy i akta w wersji elektronicznej? Spore ułatwienie dla zatrudniających pracowników, w tym i mnie, stąd testuje na https://wfirma.pl/kadry-i-place funkcjonalności. Umiem sporządzać umowy, naliczać wynagrodzenia( w sumie to kilka kliknięć w programie) podatki i składki ZUS, a wysyłkę wfirma za mnie robi.

Zgłoś nadużycie #36 1 listopada 2019, 22:12

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
dowiedziałam się, że wfirma zapewnia elektroniczną ewidencję czasu pracy i akta w wersji elektronicznej? Spore ułatwienie dla zatrudniających pracowników, w tym i mnie, stąd testuje na https://wfirma.pl/kadry-i-place funkcjonalności. Umiem sporządzać umowy, naliczać wynagrodzenia( w sumie to kilka kliknięć w programie) podatki i składki ZUS, a wysyłkę wfirma za mnie robi.

Zgłoś nadużycie #37 2 grudnia 2019, 12:50

AleksandraWW avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
A czy dobraliście już odpowiednie segregatory do swojego biura? Jeśli jeszcze się za to nie zabraliście to polecam odwiedzić ofertę firmy http://www.sea.net.pl/segregatory.html w której możesz znaleźć szeroki wybór propozycji w tym zakresie i to bardzo dobrze wykonanych i do tego świetnie reklamujących Wasz biznes jeśli będzie to dodatkowy upominek dla kontrahentów. Warto więc zajrzeć na ich stronę i przekonać się jak dobre w obu aspektach jest to rozwiązanie :)

Zgłoś nadużycie #38 19 grudnia 2019, 16:02

przedsiebiorca avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Jeśli papierowe dokumenty stanowią w Twojej firmie duży problem, wypróbuj system HRM. To narzędzie IT, które znacznie usprawnia pracę, ponieważ automatyzuje większość procesów biznesowych. Polecam!

Zgłoś nadużycie #39 27 lutego 2020, 21:35

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Dlatego ja wolę mieć wsparcie w biurze rachunkowym, które zajmie się dokumentami i mnie nieco odciąży :) http://credotax.pl/ - polecam

Zgłoś nadużycie #40 28 lutego 2020, 21:04

dorotax avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Warto wyposażyć biuro w co najmniej jeden regał metalowy. Świetnie będą się nadawały https://www.regaly.biz/. Pozwolą utrzymać porządek w biurze.