Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Problem z dokumentami w firmie

Zgłoś nadużycie #41 29 lutego 2020, 17:55

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Chcesz mieć dostęp do dokumentów firmy niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz? Zainteresuj się elektronicznym obiegiem dokumentów. Ta firma: https://www.crowe.com/pl/services/elektroniczny-obieg-dokumentow oferuje stworzony w tym celu system. Jestem pewna, że się na nim nie zawiedziesz!

Zgłoś nadużycie #42 5 marca 2020, 18:04

usenger avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Wypełnianie wszelkich dokumentów i formularzy będzie sprawniejsze i szybsze, jeśli zaopatrzymy się w pieczątki firmowe. Warto sprawdzić tanie pieczątki Kraków https://pieczatki-online.eu/ i wybrać odpowiednie, w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa. Można wybrać dostępne pieczątki firmowe, datowniki, czy też pieczątki imienne dla pracowników.

Zgłoś nadużycie #43 19 kwietnia 2020, 17:58

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
W moim przypadku sporo problemów z dokumentacją pojawiło się, gdy był natłok rożnych umów, papierów do podpisywania itp. Wszystko było trzeba drukować, podpisywać, następnie skanować, co zabierało masę czasu, przez co odkładałem to na później, a potem była tego cała sterta. Dlatego dziwię się, że jeszcze tak wiele firm nie postawiło na podpis elektroniczny. Jest to tanie rozwiązanie, które zaoszczędza całe godziny czasu. Polecam zainteresować się ofertą od https://netvet.pl/