Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Problem ze stopami

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 9:51

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Od jakiegoś czasu mam problem ze stopami. Zastanawiam się czy nie skorzystać z takich zabiegów http://elite-kosmetologia.pl/podologia/ . Może to jakoś by mi pomogło. Co sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 20 stycznia 2019, 17:19

Martynka85 avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
A może wystarczy zastosować odpowiednie kosmetyki do pielęgnacji stóp: https://www.callusan.sklep.pl/p/32/12/callusan-forte ? Być może dobry skład tych kosmetyków będzie odpowiedni, żeby odpowiednio nawilżyć skórę stóp, nadać jej elastyczności oraz zabezpieczyć przed pękaniem.
Jaki w ogóle jest Twój problem? Na czym on polega?

Zgłoś nadużycie #3 22 marca 2019, 11:35

FranczeskaWil avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Na poważniejsze problemy ze stopami, a także po profilaktyczne konsultacje podologiczne warto udać się do http://inmedico.pl W tym miejscu możecie liczyć na pomoc świetniej pani doktor Pani Marioli Sznapki

Zgłoś nadużycie #4 1 lipca 2019, 0:08

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Wybierając salon, trzeba dopilnować, aby na pewno był on bezpieczny i posiadał pozytywne opinie. Ja zaufałam ludziom, którzy udzielają się na portalu https://klinikiurody.com.pl/ dzięki temu mogłam wybrać najlepszy salon z mojego miasta, według opinii ludzi.

Zgłoś nadużycie #5 12 września 2019, 17:03

mpire avatar Posty: 483 Podziękowania: 1
Z pewnością wizyta w gabinecie podologicznym może być przydatna. Możesz jednak spróbować zadbać o swoje stopy samodzielnie - wcześniej, powinnaś jednak zaopatrzyć się w porządne kosmetyki do pielęgnacji stóp. Je, można nabyć w tym miejscu: https://podosklep.pl/

Zgłoś nadużycie #6 15 listopada 2019, 0:35

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Jeśli o to chodzi to najlepiej iść do podologa i wszelkie problemy ze stopami znikną. W Gorzowie Wielkopolskim na Niepodległości jest gabinet https://www.podologgorzow.pl/ Bardzo fajne miejsce, gdzie macie profesjonalne zabiegi podologiczne w przystępnych cenach. Ja zaglądam tam co jakiś czas na pedicure i masaż stóp.