Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Procesy produkcji - usprawnienie

Zgłoś nadużycie #1 6 stycznia 2017, 19:20

Finnara Finnara awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Cześć. Czy macie może jakąś wiedzę w zakresie usprawnienia procesów produkcji? Ja się obecnie zastanawiam nad takim czymś http://ergonomia-produkcji.weebly.com/blog/kilka-slow-na-poczatek Co o tym sądzicie?

Zgłoś nadużycie #2 10 stycznia 2017, 14:59

Lamelka avatar Posty: 137 Podziękowania: 1
Ciekawa opcja, myślę, że teraz jest tego sporo na rynku.

Zgłoś nadużycie #3 30 stycznia 2017, 9:40

vitek12 avatar Posty: 142 Podziękowania: 0
My myślimy o https://www.autoid.pl/rozwiazania/automatyzacja-w-procesach-produkcyjnych/34-roz... . Myślę, że tego typu opcja bardzo usprawni proces produkcji w naszym przedsiębiorstwie.

Zgłoś nadużycie #4 19 września 2017, 9:56

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
W firmach produkcyjnych wdraża się często systemy ERP żeby zoptymalizować proces produkcyjny. Najbardziej znany przykład takiego systemu ERP to chyba SAP, o którym więcej informacji znajdziesz na http://www.biznesgazeta.pl/czym-jest-sap-fakty-o-ktorych-nie-miales-pojecia/

Zgłoś nadużycie #5 27 września 2017, 18:35

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Różnorodne sprzęty, dzięki którym można zautomatyzować produkcję i lepiej nią sterowac usprawniają pracę. Zerknijcie na ofertę firmy Te-Ha-bud http://www.manipulatory.eu/ . Oferuja manipulatory, chwytaki, silniki serwo, moduły liniowe i elementy prowadzące. Takie elementy pomagają doprecyzować pracę oraz zwiększają i przyspieszają produkcję.

Zgłoś nadużycie #6 30 września 2017, 19:50

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Zgadzam się z przedmówcami, że usprawnienie produkcji to wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych, systemów sterowania i monitorowania pracy itp. Warto też pamiętać, że urządzenia wymagają stałego zasilania np gazem czy innym paliwem. Aby zapewnić ciągłość produkcji warto podpisać umowę na dostawy paliwa z rzetelną firmą. Na rynku polskim takie dostawy realizuje firma Onico. Zapewniają ciągłość w dostawie, wysoką jakość paliw a także niskie ceny.

Zgłoś nadużycie #7 16 stycznia 2018, 12:17

bili avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Ramoneska napisał(a):
Różnorodne sprzęty, dzięki którym można zautomatyzować produkcję i lepiej nią sterowac usprawniają pracę. Zerknijcie na ofertę firmy Te-Ha-bud manipulatory.eu/ . Oferuja manipulatory, chwytaki, silniki serwo, moduły liniowe i elementy prowadzące. Takie elementy pomagają doprecyzować pracę oraz zwiększają i przyspieszają produkcję.


Jakby co to duży wybór automatyki przemysłowej znajdziesz też na stronie tej firmy: http://www.newtech.com.pl/produkty/czujniki-obecnosci-detekcji/czujniki-indukcyj... działają w Polsce, w tej branży, już od 25 lat.

Zgłoś nadużycie #8 1 lutego 2018, 2:45

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Dziwię się, że nie wpadłeś na to, żeby poszukać rozwiązań wśród producentów takich jak Fanuc!Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany od razu kupnem robota przemysłowego (który z kolei może chyba najlepiej pomóc w automatyzacji i optymalizacji produkcji), to warto chociaż poczytać ich bloga. Dla zainteresowanych robotyką podrzucam link: http://www.fanuc.eu/pl/pl

Zgłoś nadużycie #9 19 marca 2018, 20:39

umproject umproject awatar Posty: 6 Podziękowania: 0
jeżeli dalej jesteś zainteresowany to zapraszamy specjalizujemy się w usprawnianiu procesów produkcji oraz szeroko pojętej automatyce przemysłowej tutaj masz linki:

http://umproject.pl/automatyzacja-produkcji/

wyżej automatyzacja produkcji oraz doradztwo techniczne:
http://umproject.pl/doradztwo/

Zgłoś nadużycie #10 22 maja 2018, 13:55

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
U nas w firmie dużym usprawnieniem okazały się być stacjonarne kamery termowizyjne :) Szef zamówił je dla nas z https://stacjonarne.pl/stacjonarne-kamery-termowizyjne/ i naprawdę świetnie się z nimi pracuje. Nie musimy obawiać się o precyzję pomiarów, bo to naprawdę solidny sprzęt, który jest niesamowicie dokładny. A wypuszczamy tylko produkty dobrej jakości, więc jest to dla nas naprawdę pomocne!