Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Procesy produkcji - usprawnienie

Zgłoś nadużycie #11 29 maja 2018, 19:27

Ewciak78 avatar Posty: 123 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że procesy w bardzo fajnie można usprawnić poprzez wykorzystanie automatyki przemysłowej ! Sama wraz z mężem korzystam właśnie z takiego rozwiązania, a jeśli chodzi o firmę, która dostarcza produkty do właśnie takiego usprawnienia, to polecam Wam Stercontrol ! Jak dla mnie jedni z lepszych specjalistów w tej dziedzinie. Ostatnio nawet zakupiliśmy tam zasilacze impulsowe sitop ( tutaj ta oferta https://www.stercontrol.pl/zasilacze-impulsowe/24v-dc/sitop-psu100c-24-v-06-a-6e... ). Zajrzyjcie sobie, bo moim zdaniem naprawdę warto !

Zgłoś nadużycie #12 30 maja 2018, 11:00

tinierjak avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Cześć, jeśli szukasz systemu do zarządzania produkcją to powinieneś przemyśleć ten dostarcany przez Simple, to doskonałe narzędzie które pozwoli Ci na bardzo dokładne kontrolowanie procesów logistycznych w Twojej firmie dzięki czemu będziesz w stanie zoptymalizować je tak aby zmaksyamlizować oszczędzanie zasobów w małej jak i dużej firmie - https://simple.com.pl/branze/produkcja/dla-kogo/

Zgłoś nadużycie #13 3 czerwca 2018, 19:08

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Moim zdaniem w usprawnieniu procesów produkcji na pewno pomoże profesjonalna aparatura kontrolno-pomiarowa. Mam na myśli różnego rodzaju mierniki, przetwornik ciśnienia, regulatory, wyświetlacze i wiele innych. Asortyment taki znajduje się w ofercie firmy Peltron. Na http://peltron.pl/produkty/przetwornik-cisnienia-npx/ można zobaczyć ich ofertę.

Zgłoś nadużycie #14 23 sierpnia 2018, 23:18

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Te najciekawsze i najbardziej dochodowe metody zarobku zostały opisane w artykułach na blogu http://www.menis.pl/studia-dziennikarskie/ poszukaj tam informacji, jeżeli interesuje Cię zarabianie większych pieniędzy, bez wysiłku.

Zgłoś nadużycie #15 11 września 2018, 17:53

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Firma produkcyjna często wymaga profesjonalnego sprzętu. Na hali produkcyjnej może być potrzebne urządzenie do sprężonego powietrza. Niektóre maszyny nie działają bez takiego sprzętu. Bardzo dobrej jakości sprężarki oferuje firma Techem https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/sprezarki,72.htm . U nich można zamówić sprężarkę oraz inne urządzenia do systemu sprężonego powietrza dopasowane do potrzeb produkcji. Firma zajmuje się także doradztwem oraz serwisem.

Zgłoś nadużycie #16 28 września 2018, 9:43

Alma avatar Posty: 61 Podziękowania: 0
W firmach na pewno jest kilka rozwiązań, które warto zastosować. Najważniejsze jest utrzymanie ciągłości ruchu, a więc przeciwdziałanie awariom w przemyśle https://ellipsisenergy.pl/diagnostyka-pomiarowa.html. Ograniczając możliwość awarii maszyn zmniejszamy prawdopodobieństwo wystąpienia drogich, nieprzewidzianych napraw. Diagnostyka urządzeń to podstawa. Planowe zatrzymanie dla wymiany części jest zawsze tańsze niż niespodziewana awaria.

Zgłoś nadużycie #17 30 października 2018, 21:44

TakaSobie avatar Posty: 103 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że w różnego rodzaju procesach produkcji często powstają rożnego typu odpady. Odpady takie powinny zostać w prawidłowy sposób zutylizowane dlatego najlepiej zdecydowac się na współpracę z firmą, która będzie odbierać pozostałości. Zerknijcie na ofertę http://eko-logis.com.pl/oferta-dla-przedsiebiorstw-produkcyjnych/ - oni zajmują się utylizacją odpadów różnego rodzaju.

Zgłoś nadużycie #18 30 listopada 2018, 16:09

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Postaw na automatyzację produkcji i zobaczysz efekty. Robotyzacja to przyszłosć, dlatego warto inwestować w maszyny. Ciekawą ofertę w tej kwestii ma Fanuc: https://www.fanuc.eu/pl/pl

Zgłoś nadużycie #19 6 grudnia 2018, 23:12

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Moim zdaniem najlepszym usprawnieniem procesów produkcji jest system https://www.quantum-software.com/index.php/logistyka-produkcji :) U nas odkąd szef go zakupił, to praca idzie naprawdę dużo sprawniej. A także jest dużo bardziej dokładna, bo to system realizacji produkcji, pozwalający w szybki i efektywny sposób modelować procesy produkcyjne.

Zgłoś nadużycie #20 30 grudnia 2018, 17:46

Cynamonek avatar Posty: 46 Podziękowania: 0
Jeżeli mowa o samej produkcji to według mnie bardzo dużo czasu powinno być poświęcone na jej planowanie. Dzięki przyjrzeniu się już istniejącym procesom można wyłapać kilka nieścisłości, do których z czasem niestety się już przyzwyczailiśmy. Dlatego najpierw weryfikacja i analiza. Potem dobry system, który pozwala całą produkcję planować, a jednocześnie, który wpłynie na efektywność powiązań pomiędzy systemem - logistyki, dostawy, magazynu itp. A z resztą co się będę wymądrzać... poczytaj sobie tutaj co nieco na ten temat: https://www.cfi.pl/planowanie-produkcji/