Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Profile aluminiowe

Zgłoś nadużycie #1 29 stycznia 2016, 22:36

Karoll21 Karoll21 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Hej. Szukam jakiejś sprawdzonej firmy zajmującej się profilami aluminiowymi. Czy jesteście w stanie mi kogoś w tym obszarze tematycznym polecić? Co sądzicie np. o tej firmie http://galmech.pl/profile-aluminiowe/ Jest ona warta uwagi?

Zgłoś nadużycie #2 21 marca 2017, 9:42

veldar avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
Według mnie lepszym i na pewno bardziej ekologicznym materiałem będzie stal nierdzewna, sprawdź tutaj : http://blog.chelchowski.pl/2017/03/14/stal-nierdzewna-a-ekologia/ wiele przydatnych informacji tutaj znajdziesz.

Zgłoś nadużycie #3 31 lipca 2018, 16:17

Odine avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Potwierdzam opinię poprzednika - zdecydowanie lepszą opcją są profile ze stali nierdzewnej, jak tu: https://www.nova-trading.com/pl/page/profile , prosto z tego centrum.
Zauważ, że działają na rynku jako lider, zatem możesz mieć pewność, że wszelkie standardy dotyczące zamówienia czy jego realizacji będą na pewno na najwyższym poziomie.
Skontaktuj się z nimi, a na pewno odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją Twoje wątpliwości.

Zgłoś nadużycie #4 1 sierpnia 2018, 13:08

emilka8767 avatar Posty: 370 Podziękowania: 0
Może tutaj http://zystal.pl/ znajdziecie profile aluminiowe? Wiem, że jest to hurtownia, która ma dość spory asortyment, więc myślę, że śmiało można szukać. Z tego, co mi wiadomo, to hurtownia słynie z tego, że mają bardzo dobre jakościowo rzeczy. A do czego konkretnie są Ci takie profile potrzebne?

Zgłoś nadużycie #5 1 sierpnia 2018, 18:28

MarekOgarek avatar Posty: 204 Podziękowania: 0
A takie profile nie wymagają malowania? Jeśli tak to podrzucam Ci namiary na malarnie proszkową http://www.mikomal.pl/malarnia_proszkowa . U nich tanio i solidnie możesz pomalować każdy element z metalu. Dysponują oni kabinami lakierniczymi, w których mozna malować elementy o długości nawet do 350 cm.

Zgłoś nadużycie #6 29 sierpnia 2018, 20:23

Mimichaska avatar Posty: 173 Podziękowania: 0
Hmm co do aluminium to nie jestem w sumie pewna. Jak do tej pory robiłam bardzo duże zamówienia na stal, głównie na stal kwasoodporną, odporną na korozje w firmie https://www.nova-trading.com/pl/page/stal-kwasoodporna Z tego co widziałam to również mają w swojej ofercie spory wybór produktów aluminiowych. Spróbuj także tam poszukać.

Zgłoś nadużycie #7 10 października 2018, 23:05

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Jako że mam własny biznes z branży produkcyjnej, to dobrze wiem, jak ważne są odpowiednie materiały do tworzenia produktów. Pewnie też dlatego w zakresie stali ufam tylko https://www.koenigstahl.pl/pl/ :) Współpraca z nimi jest bardzo owocna, bo obsługa zawsze jest profesjonalna a towar najwyższej jakości.

Zgłoś nadużycie #8 30 października 2018, 15:03

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
A co chcesz konkretnie osiągnąć? Przecinanie i obróbka metalu? Polecam w tej kwestii wycinarki laserowe laserfiber: https://laserfiber.tech/ Są naprawdę wysokiej jakości, firma mojego tatyż z takich korzysta

Zgłoś nadużycie #9 30 października 2018, 15:03

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
A co chcesz konkretnie osiągnąć? Przecinanie i obróbka metalu? Polecam w tej kwestii wycinarki laserowe laserfiber: https://laserfiber.tech/ Są naprawdę wysokiej jakości, firma mojego taty z takich korzysta

Zgłoś nadużycie #10 19 listopada 2018, 11:05

karin avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Nie tylko laser się sprawdzi. Standardowa obróbka skrawaniem też. Pomyśl o własnych maszynach, odpowiednich ich remontach np. tu http://prometobrabiarki.pl/remonty-szlifierek/ i działaj. Wiele osób kupuje takie narzędzia (szlifierki, wiertarki itp.) do domu, bo to się zwyczajnie przydaje.