Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

projekt domu

Zgłoś nadużycie #1 4 października 2017, 17:50

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Chcemy z mężem postawić w niedługim czasie dom. Nie wiemy tylko gdzie suzkać dobrego projektu domu. Widziałam, że tutaj http://zarzycki-konstrukcje.pl/oferta wykonują takie projekty domów, sądzicie że to dobry pomysł?

Zgłoś nadużycie #2 5 października 2017, 15:21

AnetaMalejczyk AnetaMalejczyk awatar Posty: 56 Podziękowania: 0
NA samych projektach się nie znam, ale właśnie jestem w trakcie prac wykończeniowych i wszystkim polecam zainstalowanie drzwi i okien antywłamaniowych. Z perspektywy czasu wydaje mi się to rzeczą tak podstawową jak alarm w samochodzie. Zdecydowanie zbyt wiele osób uważa takie zabezpieczenia za jakąś ekstrawagancję. Wbrew panującym opinią wcale nie przepłaciłem za tego typu zabezpieczenia. Zadowolony jestem zwłaszcza z drzwi balkonowych, które wydają się zawsze najbardziej kruche. Macie jakieś doświadczenia na tym polu? Używacie takich zabezpieczeń? Jeśli tak, to jakie polecacie? Ja postawiłem na http://dalmont.com.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Znacie? Polecacie?

Zgłoś nadużycie #3 24 października 2017, 19:02

misia avatar Posty: 78 Podziękowania: 1
Jestem zdania by projekt tworzyć indywidualnie z biurem projektowym tak aby dom spełniał nasze wszelkie wymagania. Postawiłam na budowę domu drewnianego z bala. Jego projekt wykonałam z biurem współpracującym z mym wykonawcą. Dom jest w każdym calu taki o jakim marzyliśmy wspólnie z mężem. Natur Eko Dom wykonał nam jego wersję pod klucz http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz, tak że zaraz po zakończeniu budowy mogliśmy się wprowadzać. Dobrze czujemy się w jego klimatycznym wnętrzu.

Zgłoś nadużycie #4 2 listopada 2017, 13:00

serenada avatar Posty: 291 Podziękowania: 0
Na naszym rynku znajdziemy dzisiaj bardzo wiele ciekawych projektów domów, przy czym mnie osobiście bardzo do gustu przypadły te, dostępne w Pracowni Domoweklimaty.pl: https://www.domoweklimaty.pl/pl/projekty-domow-tanich-w-budowie . Co istotne, w tym przypadku mamy do wyboru wiele ciekawych propozycji, przeznaczonych zarówno dla osób ceniących sobie tradycyjne formy, jak i nowoczesność. Warto sprawdzić ich ofertę!

Zgłoś nadużycie #5 4 listopada 2017, 19:09

cathy586 avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Najlepiej oczywiście poszukać jakichkolwiek opinii na temat tej firmy od osób, które korzystały z jej usług. Projekt domu jest bardzo ważny i musi być zrobiony w fachowy i profesjonalny sposób, żeby później nie było jakichś niespodzianek. Tak samo jeśli chodzi o wszystkie instalacje w domu - elektryka, wentylacja, klimatyzacja czy instalacja gazowa, to też trzeba powierzyć dobrej i rzetelnej firmie (np. http://www.eran.com.pl/ ). Dzięki temu będziecie mieć pewność, że wszytko działa jak należy i przede wszystkim jest w pełni bezpieczne.

Zgłoś nadużycie #6 30 października 2018, 19:07

weronika97 avatar Posty: 195 Podziękowania: 0
Długo szukałam idealnego projektu, niewiele spełniało moje oczekiwania. W końcu postawiłam na https://www.mgprojekt.com.pl/ i za niewielka dopłata zmieniłam niewiele w jednym z ich projektów. Wybór gotowców jest ogromny, bez sensu jest więc przepłacać za projekt indywidualny domu

Zgłoś nadużycie #7 21 stycznia 2019, 23:04

aszka avatar Posty: 183 Podziękowania: 0
Tutaj https://www.domywstylu.pl/projekty-malych-domow/ jest sporo projektów małych domów. Myślę, że warto się właśnie w tym miejscu rozejrzeć, bo mają wiele ciekawych propozycji. Są tam nie tylko małe domy, ale również średnie i duże. Wyszukiwarka pozwala zaleźć rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb.

Zgłoś nadużycie #8 21 lutego 2019, 14:40

mosek avatar Posty: 196 Podziękowania: 0
Już na etapie projektu domu warto myśleć o wentylacji. Polecam kontakt z firmą https://www.kielce.bartoszwentylacja.com.pl/ która specjalizuje się w tym temacie i pomoże wdrożyć nowoczesne i wydajne systemy wentylacyjne.

Zgłoś nadużycie #9 21 maja 2019, 5:49

tracik avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
A nie myśleliście by zgłosić się do firmy o własny projekt? wtedy masz pewność, że nikt nie będzie miał takiego domu, do tego będzie dokładnie taki jak chcesz. Polecam http://europrojekt-architekci.pl/ to firma architektoniczna z Warszawy, mają wspaniały zespół i tworzą projekty z pasją, ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Tak jakby sami mieli w nich mieszkać.

Zgłoś nadużycie #10 8 czerwca 2019, 0:12

dwarazydwa avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
W domu, ważny jest niemal każdy szczegół, niezależnie od wszystkiego. Każdy z nich ma ze sobą współgrać. Dzięki www.eran.com.pl z Gliwic możesz stworzyć instalacje sanitarną jakiej potrzebujesz. Projekt u nich jest niezwykle dokładny i rzeczowy. :)