Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Projekt domu - gdzie kupić?

Zgłoś nadużycie #11 1 sierpnia 2017, 16:30

lucek avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
A co powiecie o tym projekcie?
http://www.dominanta.pl/projekty-domow/opalek-iii-n-2g
To projekt Opałek z pracowni Dominanta.
Kilka słów opisu:
Projekt Opałek III N 2G jest najnowszą wersją jednego z najbardziej lubianych przez naszych klientów projektu – Opałka II N 2G. W nowym Opałku wprowadzono zmiany, które są odpowiedzią na prośby naszych Klientów. Na parterze wygospodarowano miejsce na niewielką spiżarnię dostępną z kuchni. Zmiana kształtu salonu pozwoliła na wygospodarowanie zadaszonego tarasu. Powstała też atrakcyjnie wydzielona jadalnia. Pozostałe pomieszczenia domu pozostały bez zmian. Elewacje domu zostały uatrakcyjnione poprzez bryłę jadalni oraz zadaszony taras. Kolorystyka została opracowana zgodnie z obecnymi trendami. Podobnie jak w wersji poprzedniej wejściową część domu zajmuje wiatrołap, łazienka, garderoba oraz kuchnia ze spiżarnią. Hol prowadzi do salonu połączonego z jadalnią. W nowej wersji Opałka salon ma foremny, prostokątny kształt. W tylnej części domu usytuowany jest jeden pokój idealnie pasujący na gabinet. Na poddasze prowadzą ozdobne, ażurowe schody. Strefę nocną tworzą trzy sypialnie i łazienka o zwiększonej powierzchni. Duża sypialnia została zaprojektowana z myślą o jak najlepszym komforcie jej użytkowników - prowadzą z niej wejścia do oddzielnej łazienki i garderoby. Przewidzieliśmy także wersję poddasza z 4 sypialniami dla 5-osobowej rodziny - zobacz rzuty poddasza OPCJA - CZTERY POKOJE.

Zgłoś nadużycie #12 17 sierpnia 2017, 9:49

Marta Marta awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Nie znam :) trzeba rozważyć kilka opcji. mogę polecić do tworzenia projektu domu dobrego geodeta https://geo-osnowa.pl/.

Zgłoś nadużycie #13 23 lutego 2018, 18:11

aidaa avatar Posty: 55 Podziękowania: 0
Projekt domu można kupić przez katalog, ale taniej wychodzi przez internet. Warto wybrać jednak jakieś znane biuro, czy pracownię projektową, ma się pewność, ze projekt jest bez zarzutu. Warte uwagi są choćby te https://www.mgprojekt.com.pl od MG Projekt - kosztują niewiele, a są dość profesjonalne.

Zgłoś nadużycie #14 15 marca 2018, 15:17

Grabixx avatar Posty: 61 Podziękowania: 1
A nie myślałeś nad kupnem już wybudowanego domu, np w biurze nieruchomości http://www.czaplaiczapla.pl/ ? Sprawdź, może akurat natrafisz na coś wartego uwagi :)

Zgłoś nadużycie #15 3 kwietnia 2018, 17:00

shaza avatar Posty: 80 Podziękowania: 0
Jak widać projektów wszędzie jest dużo do kupienia ale jeśli myślisz o własnym domu pomyśl o rozwiązaniach typu smart home http://forsal.pl/artykuly/737705,inteligentne-domy-tanio-i-na-masowa-skale.html to nie jest już teraz drogie rozwiązanie a każdy z nas marzy o takim inteligentnym domu, prawda?