Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Projekt domu - gdzie kupić?

Zgłoś nadużycie #21 29 października 2018, 16:38

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Dla mnie warto kupić jednak nie projekt, a sam dom. Coś takiego jak https://dommoichmarzen.eu/ to dobry pomysł, jeżeli szukamy czegoś co od razu będzie warte uwagi. Prz okazji można docenić bliskość do Gdańska...

Zgłoś nadużycie #22 29 października 2018, 16:38

dorciak avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Dla mnie warto kupić jednak nie projekt, a sam dom. Coś takiego jak https://dommoichmarzen.eu/ to dobry pomysł, jeżeli szukamy czegoś co od razu będzie warte uwagi. Prz okazji można docenić bliskość do Gdańska...

Zgłoś nadużycie #23 7 listopada 2018, 13:27

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Ja bym proponowała zajrzeć na stronę https://pracownia-projekty.dom.pl/ . Jest to największy internetowy katalog projektów. Z tak dużej ilości na pewno uda się Wam wybrać coś specjalnie dla siebie i będziecie z tego rozwiązania zadowoleni :)

Zgłoś nadużycie #24 22 listopada 2018, 6:05

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Jest cała masa biur projektowych, która sprzedaje gotowe projekty. Jeżeli chcesz dobry projekt to wejdź sobie tutaj http://www.archdesign.pl/
Jest bardzo duży wybór i projekty są też sprzedawane w przystępnych cenach co podczas budowania własnego domu ma ogromne znaczenie.

Zgłoś nadużycie #25 28 listopada 2018, 14:48

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Jeżeli chcecie kupić gotowy projekt domu to ja polecam zajrzeć do HB Studio: http://hbstudio.pl/projekty/ . Oni mają naprawdę duży wybór projektów. Gdybyście jednak się namyślili i zdecydowali na projekt indywidualny to również oni Wam pomogą w stworzeniu takiego projektu na zamówienie.

Zgłoś nadużycie #26 11 grudnia 2018, 13:44

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Ja projekt wraz z wykonaniem kupiłem tutaj https://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-drewniane-pod-klucz/ bo od dawna marzył mi się dom drewniany. Jestem z niego zadowolony, odbiór mieliśmy już po czterech miesiącach no i nie kosztował nas tyle ile byśmy wydali na murowany. Polecam.

Zgłoś nadużycie #27 26 marca 2019, 19:13

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
W każdej dziedzinie jest spora konkurencja, jednak ostatnio znajomy naciął się na fikcyjne biuro, dlatego postanowiłem skorzystać z pewniaka i zleciłem wykonanie projektu firmie https://projektyka.pl/

Zgłoś nadużycie #28 2 kwietnia 2019, 17:27

Monick Monick awatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Wydaje mi się, że lepszym pomysłem jest kupienie już gotowego mieszkania czy domu na spokojnym osiedlu od dewelopera. Sama jestem właśnie przed wybraniem czy wolę dom czy mieszkanie. Miasto, którym jestem zainteresowana to Poznań.


_______________________________
http://www.koninko.com.pl

Zgłoś nadużycie #29 5 kwietnia 2019, 23:39

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Kupiliśmy projekt domu na stronie https://www.homekoncept.com.pl zamawialiśmy też papierowy katalog, żeby łatwiej było się zdecydować, bo prosiliśmy o radę rodziców, a łatwiej było jechać do nich z książką niż laptopem :) Wybór padł na homekoncept-73 z 3 łazienkami i 4 sypialniami, gdyż poważnie myślimy o powiększeniu rodziny.

Zgłoś nadużycie #30 26 kwietnia 2019, 17:15

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Budujemy i już nawet kupiliśmy projekt po przejrzeniu katalogów projekt domów jednorodzinnych na https://www.archeton.pl/ Zawsze interesowały nas modernistyczne miejsca, ostatnio bardzo nakręciliśmy się na nieco loftowe, skandynawskie wnętrza i budowle. Teraz pozostaje nam jedynie kwestia aranżacji wnętrza.