Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Projekt domu - gdzie kupić?

Zgłoś nadużycie #51 11 grudnia 2019, 11:11

zula avatar Posty: 64 Podziękowania: 0
W pierwszej kolejności polecam przejrzeć sobie projekty gotowe a nie zastanawiać się nad skorzystaniem z usług architekta.... Chyba nie wiecie na co się tutaj piszecie. Projekt domu indywidualny to bardzo duzy koszt, taki projekt potrafi kosztowć od 10 tysięcy w górę, podczas gdy gotowy projekt domu mozna kupić za 2,5 tysiąca. Budowa domu jest drogim przedsięwzięciem przy obecnych cenach materiałów budowlanych oraz robocizny, tak więc warto oszczędzać na czym tylko się da.

Zerknijcie sobie na projekty do tej pracowni:
https://www.domywstylu.pl/

Duzym plusem tutaj jest fakt, ze przy każdym projekcie jest wstępna wycena budowy domu systemem gospodarczym oraz systemem zleconym, tak więc mozemy mniej więcej przekalkulować sobie ile będzie nas kosztowała budowa.

Zgłoś nadużycie #52 11 grudnia 2019, 15:49

macejkovic.bennett macejkovic.bennett awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
A czy nie lepiej kupić gotowy dom od dewelopera?

Zgłoś nadużycie #53 12 grudnia 2019, 20:30

dave.reilly dave.reilly awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
A czy nie lepiej kupić dom od dewelopera?

Zgłoś nadużycie #54 13 grudnia 2019, 14:54

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Tak naprawdę czasami to się bardziej opłaca. Bo kupując ziemie pod budowę trzeba wykonać i zdobyć kilkadziesiąt dokumentów. Np. na http://kepkaogrody.pl/inwentaryzacje jest oferta na inwentaryzacje zieleni, która musi być wykonana, by otrzymać pozwolenie na budowę. Kupując dom od dewelopera nie musimy martwić się takimi dokumentami.

Zgłoś nadużycie #55 18 grudnia 2019, 10:11

martak avatar Posty: 406 Podziękowania: 0
Mi potrzebny jest tylko spokój dlatego planuję postawić niewielki domek. Spodobał mi się taki: https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-elka_5.php . Ma wszystko, czego ja potrzebuję do życia :) Jest moim zdaniem całkiem praktyczny.

Zgłoś nadużycie #56 21 grudnia 2019, 19:25

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą tego biura projektowego - https://www.mgprojekt.com.pl/ Mają świetne projekty domów w różnych cenach. Myślę, że każdy bez problemu znajdzie tam dom dla siebie. Mi w oko wpadły trzy projekty i teraz zastanawiam się który wybrać.

Zgłoś nadużycie #57 30 grudnia 2019, 13:42

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o ofertę na projekt domu to polecam Ci się zainteresować oferta jaką przedstawia firma: Projekty z Wizją. znajdziesz tutaj bardzo dużo pomocy, od profesjonalistów. Warto się zapoznać z tym co mogą Ci zaoferować.

Zgłoś nadużycie #58 23 stycznia 2020, 17:54

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
No ja wam powiem że sam już wykonuję projekty domów, zaczynałem od kursów online z https://cgwisdom.pl/ które mnie do tego przygotowały, później miałem okazję zdobyć trochę doświadczenia a teraz już zawodowo się tym zajmuję. Także jak was to interesuje to polecam zacząć karierę od kursów.

Zgłoś nadużycie #59 3 lutego 2020, 22:57

Artas.Meg avatar Posty: 29 Podziękowania: 0
Idealny dom nie tylko dobrze wymalowane ściany, ale również prawidłowo wykonane remonty i dobrze działające instalacje. W przypadku montażu anten warto zainteresować się firmą, która zrobi to za was, żebyście mieli wszystko dobrze wykonane. Ze swojej strony mogę wam polecić https://twinsat.com/ . Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #60 5 lutego 2020, 10:23

ariana avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
Myślę, że w znalezieniu odpowiedniego projektu pomoże Wam biuro projektowe, inżynierskie, architektoniczne Wrocław: https://zarzycki-konstrukcje.pl/ . U nich można zakupić gotowy projekt, ale także zamówić projekt indywidualny.