Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

projekt domu

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 21:41

Takor avatar Posty: 280 Podziękowania: 0
Niedługo zaczynamy budowę naszego wymarzonego domu. Jednym z ważniejszych elementów budowy jest wybór dobrego projektu. Przeglądałem tutaj http://hbstudio.pl/projekty , projekty domów i zastanawiam się nad wyborem. Wy gdzie szukacie projektów? Co sądzicie o tych ?

Zgłoś nadużycie #2 8 października 2017, 15:43

misia avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie indywidualnego projektu domu był funkcjonalny i spełniał nasze wszelkie oczekiwania. Budując dla siebie i swej rodziny dom drewniany z bala wszyscy udaliśmy się do wybranego wykonawcy i wspólnie z biurem z nimi współpracującym stworzyliśmy dom idealny dla nas. Natur Eko Dom wykonało go dla nas. Skorzystaliśmy z opcji budowy pod klucz http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz i otrzymaliśmy dom w pełni wykończony gotowy do zamieszkania. Jesteśmy szczęśliwi mając swoje lokum, które jest klimatyczne i wytrzymałe więc będzie nam i następnemu pokoleniu służyło długie lata.