Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

projekt domu

Zgłoś nadużycie #1 31 sierpnia 2017, 21:41

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Niedługo zaczynamy budowę naszego wymarzonego domu. Jednym z ważniejszych elementów budowy jest wybór dobrego projektu. Przeglądałem tutaj http://hbstudio.pl/projekty , projekty domów i zastanawiam się nad wyborem. Wy gdzie szukacie projektów? Co sądzicie o tych ?

Zgłoś nadużycie #2 8 października 2017, 15:43

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie indywidualnego projektu domu był funkcjonalny i spełniał nasze wszelkie oczekiwania. Budując dla siebie i swej rodziny dom drewniany z bala wszyscy udaliśmy się do wybranego wykonawcy i wspólnie z biurem z nimi współpracującym stworzyliśmy dom idealny dla nas. Natur Eko Dom wykonało go dla nas. Skorzystaliśmy z opcji budowy pod klucz http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz i otrzymaliśmy dom w pełni wykończony gotowy do zamieszkania. Jesteśmy szczęśliwi mając swoje lokum, które jest klimatyczne i wytrzymałe więc będzie nam i następnemu pokoleniu służyło długie lata.

Zgłoś nadużycie #3 15 marca 2018, 13:25

mpire avatar Posty: 483 Podziękowania: 1
Uważam, że budując dom dobrze byłoby również zadbać o to, aby nieopodal niego znajdowała się studnia głębinowa. Można ją wykonać samodzielnie - będzie do tego jednak potrzebna wiertnica, której zakupu można dokonać bezpośrednio u producenta, http://staltechnika.pl/oferta/wiertnice-do-geotechniki-pod-studnie/ - po wykonaniu odwiertu warto ją odsprzedać!

Zgłoś nadużycie #4 27 lutego 2019, 21:30

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Jeśli natomiast chcielibyście zamówić projekt hali magazynowej dla Waszej firmy, to polecam zajrzeć do oferty Depenbrock Polska z Komornik pod Poznaniem na ich stronie http://depenbrock.pl/oferta/projektowanie-hal-magazynowych. Projektowaniem takich hal magazynowych zajmują się oni już od wielu lat, stawiając na ich funkcjonalność, trwałość i bezpieczeństwo. Bez wątpienia warto im zaufać :)

Zgłoś nadużycie #5 7 marca 2019, 12:36

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Od razu wpadł mi w oko ten dom: https://www.homekoncept.com.pl/produkt/projekt-domu-homekoncept-71/ bo trzeba przyznać, że jest odważny i oryginalny. Garaż ciekawie komponuje się z bryłą domu, a użycie różnych materiałów na elewacji podnosi jego prestiż. W ogrodzie planuję przestronny taras i odkryty basen.

Zgłoś nadużycie #6 24 stycznia 2020, 20:52

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
Jeżeli zalezy ci aby twój projekt domu został wykonany przez osoby profesjonalne to nie znam lepszego sposobu jak nie udanie się do tej firmy https://www.mgprojekt.com.pl/ wykonują bardzo dobrze swoją pracę w zakresie nowoczesnych domów wraz z energooszczędnością.

Zgłoś nadużycie #7 31 stycznia 2020, 22:30

joomie avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest zamontowanie studni głębinowej. Polecam sprawdzona i doświadczoną firmę https://naterm.pl/. Posiadają specjalistyczny sprzęt, więc mogą pracować nawet w najtrudniejszych, wydawałoby się niedostępnych miejscach. W dodatku oferują pełen serwis takiej studni.