Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

projekty

Zgłoś nadużycie #1 29 stycznia 2017, 19:40

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Zawsze możesz też poszukac gdzieś na internecie gotowego projektu domu. Przecież wybór jest ogromy. Oglądałam też niedawno kilka projektów i mi bardzo podoba się Projekt Dom z widokiem http://www.mgprojekt.com.pl/dom-z-widokiem , naprawde jest ładny

Zgłoś nadużycie #2 19 lipca 2017, 16:10

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
A co powiecie o tych projektach http://www.archido.pl/2__galeria-domow ? Moim zdaniem są naprawę niezłe. Fajne jest to, że można zobaczyć jak taki dom będzie wyglądał. Projekty są niedrogie, a naprawdę świetne. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #3 1 sierpnia 2017, 16:32

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Całe szczęście w Polsce jest na prawdę ogrom pracowni architektonicznych, które oferują tego typu gotowe rozwiązania.
Ja od siebie na pewno polecę zajrzeć na ofertę tej pracowni projektowej http://www.dominanta.pl
To niewielka, ale bardzo popularna pracownia projektowa z Białegostoku.

Zgłoś nadużycie #4 26 września 2017, 22:30

Patrycja avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
To prawda, że jest wiele projektów domów. Jest z czego wybierać. Ja oglądałam domki w: https://www.domoweklimaty. Jest duży wybór róznego rodzaju domów, od tanich w budowie, po energooszczędne.I dużą zaletą tych projektów, jest orientacyjny cennik. To daje możliwość łatwiejszego wybory, gdyż wiemy, ile środków możemy przeznaczyć na budowę domu.

Zgłoś nadużycie #5 29 grudnia 2017, 13:10

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Przy budowie domu, najważniejszym elementem jest zakup odpowiedniego projektu domu lub zloszenie się do kogoś kto nam ten projekt wykna. Z tego co mi wiadomo, to tutaj http://zarzycki-konstrukcje.pl/projekty-budowlane/ , wykonują świetne projektu domów/

Zgłoś nadużycie #6 2 marca 2018, 10:22

Kirssteen avatar Posty: 126 Podziękowania: 0
Z doświadczenia już wiem, że w przypadkach wyboru projektu najlepiej udać się do architekta. Tak nie tylko wybieracie projekt, ale architekt dopasowuje idealne rozwiązania do waszych wymagań i także doradza co najlepiej się sprawdzi. Tak samo jest w przypadku budowania hal czy innych obiektów przemysłowych. W takich przypadkach polecałabym wam firmę https://figura.team/oferta/projekty/ do wykonania projektu. Mają już sporę doświadczenie w tej branży.

Zgłoś nadużycie #7 9 marca 2018, 14:11

spiewamibuduje avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Warto pamiętać, że dom budujemy na całe życie i nie warto skąpić paru zł kosztem jakości. Gdy sam stawiałem swój dom miałem wizję, ale nie bardzo znam się na budowie. Dlatego skontaktowałem się z http://gigaarchitekci.pl/ i specjaliści pomogli mi zaprojektować mój wymarzony dom! Polecam takie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #8 10 września 2019, 16:58

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Bardzo ładny projekt domu znajdziesz na https://www.mgprojekt.com.pl/tytan Sama zastanawiam się nad zamówieniem go. Postanowiłam w końcu wybudować dom. Teraz przed nami sporo formalności, szukanie działki itd ale jestem pozytywnie nastawiona.