Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Projekty domów

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 11:52

Hyra avatar Posty: 321 Podziękowania: 1
Niedługo zaczynamy budowę naszego wymarzonego domu. Jednym z ważniejszych elementów budowy jest wybór dobrego projektu. Przeglądałem tutaj http://hbstudio.pl/projekty , projekty domów i zastanawiam się nad wyborem. Wy gdzie szukacie projektów? Co sądzicie o tych ?

Zgłoś nadużycie #2 27 lutego 2019, 21:41

monikabert90 avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Jeśli szukacie naprawdę dobrych i oryginalnych projektów domów, to polecam zajrzeć na stronę internetową Pracowni Architektonicznej MG Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/. Znajdziecie tam mnóstwo różnorodnych projektów, zarówno małych domów jednorodzinnych, jak i wielkich willi :) Sądzę, że uda Wam się tam wybrać jakiś odpowiedni dla Was projekt ;)

Zgłoś nadużycie #3 11 marca 2019, 23:33

eleni avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Mnie się bardzo podobają nowoczesne bryły, stonowane kolory, jakie proponuje https://www.homekoncept.com.pl - nie mam jeszcze wybranego konkretnego projektu. Póki co zastanawiam się nad metrażem, wszystko zależy od tego, gdzie córka dostanie się na studia i czy będzie nadal z nami mieszkać.