Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Prowadzicie sami księgowość?

Zgłoś nadużycie #1 28 marca 2019, 21:05

martusiann avatar Posty: 110 Podziękowania: 0
Zajmujecie się sami księgowością w swojej firmie czy komuś to zlecacie? Ja od pewnego czasu szukam jakiegoś dobrego, skutecznego narzędzia, które będzie miało wszystkie niezbędne funkcje do prowadzenia samodzielnej księgowości w firmie. Polecicie coś?

Zgłoś nadużycie #2 1 kwietnia 2019, 21:45

weronika97 avatar Posty: 186 Podziękowania: 0
Ja uważam,że warto taką księgowość poprowadzić samodzielnie, tym bardziej, że są teraz narzędzia, które znacznie ułatwiają to zadanie. Zerknij sobie chociażby tu https://wfirma.pl/ksiegowosc . Bardzo funkcjonalny system w niewielkiej cenie, który cieszy się naprawdę dobrymi opiniami.

Zgłoś nadużycie #3 4 kwietnia 2019, 19:27

martusiann avatar Posty: 110 Podziękowania: 0
Czyli jakie możliwości dokładnie oferują mi te narzędzia od wfirmy? Poczytałam o nich trochę i cieszą się faktycznie świetnymi opiniami ale chciałabym jeszcze dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat.

Zgłoś nadużycie #4 6 kwietnia 2019, 11:51

weronika97 avatar Posty: 186 Podziękowania: 0
Dla mnie najważniejsze jest to, że w każdym miejscu możesz wystawić każdy rodzaj faktury w aż 6 wersjach językowych i od razu wysłać je do kontrahenta. Dodatkowo możesz korzystać z gotowych rozwiązań księgowych dla mikro i małych przedsiębiorców czy chociażby sporządzać i rozliczać umowy z pracownikami.

Zgłoś nadużycie #5 18 kwietnia 2019, 19:51

holeczka avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
oj sama to w zyciu! ja od razu jak tylko myslalam o zakladaniu firmy to szukalam odpowiedniego biura rachunkowego ktore zajmie sie ksiegowoscia. tak trafilam na https://superksiegi.pl z ktorymi po dzis dzien wspolpracuje. rzetelni, profesjonalni i terminowi.

Zgłoś nadużycie #6 21 kwietnia 2019, 2:27

pease avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Uważam, że nie ma niczego trudnego w samodzielnym rozwiązywaniem niektórych zagadnień podatkowych. Np. w kwestii pitów w internecie jest sporo programów które to ułatwiają. Bardzo wiele osób korzysta z https://www.pitax.pl/pit-37/ i sobie bardzo chwali ten program

Zgłoś nadużycie #7 26 kwietnia 2019, 21:19

Natla55 avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
U mnie wszystkie rzeczy dotyczące księgowości wydają się być "trudne", zdecydowanie wolę mieć od tego odpowiednią osobę, taką mam przypisaną w Tax Care, całkowicie mogę zaufać i się niczym nie przejmować.

Zgłoś nadużycie #8 27 kwietnia 2019, 23:10

beasa avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
Zależy jak dużą prowadzi się firmę. Przy małej działalności wystarczy Excel. Jak ktoś nie umie może sam pouczyć się na http://iexcel.pl .

Zgłoś nadużycie #9 28 kwietnia 2019, 1:42

magra avatar Posty: 50 Podziękowania: 0
Nie zgodzę się z tym. Nawet przy małej działalności trzeba być byś na bieżąco z przepisami, bo za błędy można słono zapłacić. A księgowość w biurze rachunkowym wcale nie kosztuje tak dużo, żeby to była jakaś duża oszczędność, w tax care to na przykład od 99 zł za pełną księgowość. A biuro od ewentualnych błędów jest ubezpieczone, więc ja jestem przynajmniej spokojna.

Zgłoś nadużycie #10 30 kwietnia 2019, 12:41

kropa avatar Posty: 163 Podziękowania: 0
Prowadzenie samodzielnie księgowości jest bardzo trudne i wydaje mi się, że lepiej to zlecić profesjonalistom np. https://www.peter-green.com/ksiegowy-otwock/ . Będziemy mieli pewność że sprawy księgowe firmy są w dobrych rękach