Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Przeprowadzka

Zgłoś nadużycie #1 5 kwietnia 2017, 9:43

Hyra avatar Posty: 314 Podziękowania: 1
Planuje przeprowadzkę do Gdańska, dlatego też poszukuje dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Możecie mi kogoś polecić? Bo mi przy poszukiwaniach udało się znaleźć tą http://www.elektron-trans.pl/oferta-przeprowadzki-gdansk/ firmę. Sądzicie że są godni zainteresowania ?

Zgłoś nadużycie #2 1 grudnia 2017, 10:48

Lamelka avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
Nie znam tej firmy, ale dziękuję za namiar i sugestię. Aczkolwiek lepsza byłaby dla mnie Polska południowa, bo w gę wchodzi przeprowadzka z Warszawy do Krakowa.

Zgłoś nadużycie #3 1 grudnia 2017, 12:35

Grzmot avatar Posty: 133 Podziękowania: 1
Lamelka napisał(a):
Nie znam tej firmy, ale dziękuję za namiar i sugestię. Aczkolwiek lepsza byłaby dla mnie Polska południowa, bo w gę wchodzi przeprowadzka z Warszawy do Krakowa.

To może rzuć okiem na te przeprowadzki w krakowie? Skoro obszarowo bardziej Ci pasuje to myślę, że warto przyglądnąć się tej właśnie firmie.

Zgłoś nadużycie #4 9 sierpnia 2018, 17:14

domownikja avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o przeprowadzki biur to polecam wam firmę http://adexim.com.pl/przeprowadzki-biur Jest to bardzo dobra firma od przeprowadzki biur oraz firm. Jeżeli przed wami stoi przeprowadzka biura to z tą firmą wszystko załatwicie bardzo szybko. Warto sie zapoznać z tą ofertą.